2752
2734
عنوان

مامانم ازدواج کرده ناراحتم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 127755 بازدید | 737 پست
مارو آدم حساب نکرد ، مشورت نکرد ، فقط اطلاع داد !

مادرت زرنگ بود تو عمل انجام شده قرارتون داد

من بودم ب هیچ وجه اجازه نمیدادم مرده غریبه بیاخونه بابام 

چون اگ اونم بود اجازه نمیداد شماها اونجا باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابا با یه مرد متاهلههههه

دنیا دار مکافاته خدا نکنه سر دختراش بیاد

کسای دیگ بیان رو زندگیشون اوار بشن

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
دنیا دار مکافاته خدا نکنه سر دختراش بیاد کسای دیگ بیان رو زندگیشون اوار بشن

خیییلی دلم سوخت برای اون خانم 

عجیب تر اینه که اکثرا اینجا به اون اقا و مادر استارتر حق دادن 

والا خیلی برام عجیبه من بودم خونه رو سر جفتشون اوار میکردم 

اینجا بودن بهم این فرصتو داد که خودم باشم 
خودت ازدواج کردی ؟باز خواهر برادر داری ؟ ولی پدرتونم  حق زندگی داره نداره ؟

نکردم.دارم ازدواج کردن.حق زندگی دارن ولی کلا درک من پایینه تواین چیزا..آدما خودخواهی رو به همه چیز ترجیح میدن..ماهمیشه میگم حق داره...ولی نمی گیم حق نداره..وفای آدمی که براش زندگی رو ساخته رو جوری نابود کنه که انگار نه انگار همچین آدمی وجود داشته..آدما دنبال نجات خودشونن 

مرد

واقعا اینجا خیلی روشن فکر بازی در میارن که خوشحال باش و تبریک بگو و حق مادرت بوده!!!!

ولی در واقعیت این نظرات اشتباهه

شما چهارتا دخترید و تو عقد هستید یک مادر باید صلاح بچه هاش رو هم در نظر بگیره میدونید چقدررررر خانواده شوهر و شوهرای این دخترا قراره بهشون سرکوفت بزنن که مادرت رفته زن دوم یه پیرمرد شده؟؟؟

شوخی نداریم که رسما مادر استارتر یه زندگی ۴۰ _۵۰ ساله رو نابود کرده و آوار شده رو اون زندگی!!!

میخواسته ازدواجم کنه راه داشت اولا یه آدم مجرد انتخاب میکرد دوما با مشورت با دختراش که بزرگن اینجوری پنهانی و با این شرایط اصلا وجهه خوبی نداره کارش خیلی بی فکره

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️
خیییلی دلم سوخت برای اون خانم  عجیب تر اینه که اکثرا اینجا به اون اقا و مادر استارتر حق دادن&n ...

بله حتی گفتن ذوق کن هدیه فلان بخر

ازدواج اشکالی نداره کاش مادر منم ازدواج میکرد

ولی مرد متاهل اخه ؟؟

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
بله حتی گفتن ذوق کن هدیه فلان بخر ازدواج اشکالی نداره کاش مادر منم ازدواج میکرد  ولی مرد متاه ...

بخدا دلم شکست چه مرد رذلی و چه زن بی فکری حتی خود استارتر هم زیاد بابت متاهل بودنش ناراحت نیست ناراحت اینه که چرا مادرش قبلش بهش نگفته 

اینجا بودن بهم این فرصتو داد که خودم باشم 
منم خیلی ناراحتم از این قضیه  یه پیر مرد ۶۵ ساله چه به ازدواج مجدد ..

اولا ۶۵ ساله پیرمرد نیست میان‌سال بعد هم مادرت هم خیلی جوون نیست که ۵۳ برای یه خانم زیاد هم هست معمولا خانم ها تو این سن نیازی ندارند من هر چی اطرافم دیدم پیرمردهای هفتاد و هشتاد ساله زن پنجاه ساله میگیرن

2706