2733
2734
عنوان

مامانم ازدواج کرده ناراحتم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 127755 بازدید | 737 پست

مگه میشه چجور که تو نفهمیدی؟ ببخشید یا داری دروغ میگی، یا خیلی شوتی که نفهمیدی با یکی دیگه در ارتباطه. 

در کل درسته اون حق ازدواج مجدد داره ولی باید به تو بگه و باید اول تکلیف ارث و میراث رو روشن کنه بعد اینکارو کنه، مگه تو غریبه بودی. 

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خدا براتون حفظش کنه و عمر با عزت و طولانی و سلامتی بهشون بده . انشالله که تو و خواهر برادرت تو زندگی ...

فداتشم قشنگمممم❤️💋

همچنین شما

(اگ بت گفتم شما حرف بعدیتم درسته دیگه خودت بفهم چی((🐶))فرضت کردم😁) اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم){{{ببین تو نمیدونی من چیا تجربه کردم ،نمیدونی چیا ب سرم اومده ،نمیدونی چیا کشیدم چ حسایی تجربه کردم ،نظراتی ک میدم لطفا بر اساس سنم قضاوت نکن،من دارم طبق چیزایی ک تجربه کردم نظر میدم }}}     عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔ببین تو هیچ وقت نفهمیدی ولی همه ای زندگیه من بودی ٫هیچ‌وقت نفهمیدی ولی اگر یه روز نبودی من نفس کشیدنو فراموش میکردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی غیره تو کسی نمیومد ب چشمم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من به خاطره تو خیلیارو رد کردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من ب خاطر رفتنت اعصابو‌ روانمو از دست دادم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی تو اولینو اخرینه من بودی ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی با بودنت آرامشو اوردع بودی٫هیچ وقت نفهمیدی ولی هر کی پشتت بد گف پاره شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من خیلی از کاراتو فهمیدم ولی ب روت نیاوردم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی شده بودی اندازه ای مامانم عزیز٫ هیچ وقت نفهمیدی ولی ب خاطرت دستام خط خطی شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من فقد عاشقت نشده بودم ،دچارت شده بودم،مجنونت شده بودم ،شیفته ات شده بودم ،و تو بخشی از قلب من نه٫تمام قلب من بودی!)+
استارتر خدا پدرتون بیامرزه حقوقی ازشون نمونده ؟

مرسی گلم 🌸 

خدا رفتگانت رو بیامرزه 

مونده و حقوق دریافت می‌کنه مامانم. 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
ی چیز بگم ارواح اون دنیا شریک دارن ،بعد تو انتظار داری مادرت تا اخر عمر مجرد بمونه

شاید خیلیا هم به پای زندگیشون باشن 

و شریک نگیرن ..

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
مامان منم ازدواج کرد خیلی حالم بد بود

سخته واقعا ..

الان که فکر میکنم هیچوقت تصور نمی‌کردم 

مادرم بخواد ازدواج کنه ..

اره گناه نکرده است فقط به همجنس خود خیانت کرده و روی یک زندگی خراب شده است

صد درصد مادرش کاراشتباهی کرده که بایه مردمتاهل بدون اجازه زنش ازدواج کرده. منم گفتم بحثش جداست. اصلا ازدواجش راتاییدنکردم فقط گفتم حق ازدواج داشته. مادر این خانم حتماعواقب این ازدواج که رفته همسریه مرده متاهل شده وهمچنین بعدازاردواج فرزندان خودش راباخبرکرده خاهد دید

کلا با این قضیه مشکلی ندارم اما دوست داشتم اول بهم بگه بعد ازدواج کنه... هر کی هم چیزی بگه قشنگ میگم ...

میدونی گفتنش خیلی راحته ..

عزیزم فکر کنه ... اونم انسانه چرا فکر میکنی نباید نیاز جنسیش رو پاسخ بده؟

به نظرم هر چیزی وقتی داره ..

بخاطر مسائل مالی ک دلیل نمیشه بری تو زندگی یه زن دیگه آوار بشی مشکل مالی روهم ک الان همه کم و بیش دا ...

والا مادر من چندین سال پا به پای مریضی بابام پیش رفت 

خانوما تو این مورد خیلی مهربون تر و صبور ترن ..

استارتر جان به مادرت بگو این تکیه گاهش همچین دیوار قرص و محکمی نیست که روش بشه حساب باز کرد. زن چندی ...

بهش گفتم ..

گفت دخالت نکن 

اگه مشکل همینه باشه خونه نمیاد ..

پدرتون حقوق بازنشستگی نداشت؟

داشت 

2706