2733
2734
عنوان

مامانم ازدواج کرده ناراحتم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 127755 بازدید | 737 پست

استارتر جان به مادرت بگو این تکیه گاهش همچین دیوار قرص و محکمی نیست که روش بشه حساب باز کرد. زن چندین ساله خودش رو بابت مریضی ول کرده کشور غریب اینجا نقشه زن بعدی رو ریخته، خیلی توی پیری و کوری نمیشه روی این شوهر حساب کرد. 

در ضمن اصلا مناسب نیست شوهر صیغه ای توی خونه ای که چهار تا دختر هست رفت و آمد کنه. به مادرت بگو زندگی خودشه ولی شوهره رو نیاره توی خونه شما

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط بفکرخودت باش وبس..همونطور که مادرت اینکارو کرد..من پدرم بعد فوت مادرم اینکارو کرد ۱۵ ساله قهرم با اینکه مردهستم..باید جای کسی بود تا درک کرد..تواین دنیا هر کی بفکر خودشه ..شما وخواهراتونم بفکر زندگی خودتون باشین وگرنه داغون میشین

مرد

به نظرت مادرت باید بقیه زندگیشو وقف شماها میکرد ؟ خاله من پنجاه سالش نبود همسرش فوت کرد همون موقع قید ازدواج مجدد زد و تمام زندگیش وقف بچه هاش کرده اما حال روحیش اصلا خوب نیست ،به نظر من مادرت کار خوبی کرده اگر می دیدی که پنهانی با دیگران رابطه داره چ حسی بهت دست میداد ایشون زن معقول و خانومیه، می‌دونم سخته اما عزیزم بهش حق بده

مادرت اوار شده رو زندگی یه نفر دیگ؟ اونم کسی ک با هزار امید و ارزو رفته درمان کنه 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
واقعا بیچاره .. نمی‌دونم تا الان چطور زندگی کرده  ولی ۶۵ سالگی وقت ازدواج مجدد نیست

اوه اشتباه میکنی مردها شصت و پنج سالگی آتیششون تندتره این الان مثل ی مرد چهل سالست 

اگه عقد دائم نباشن راهش ندین تو خونتون 

زیادم رو ندین هر لحظه ممکنه ازدواجشون بهم بخوره آبروتون میره دور از جون 

قانون؟؟؟ خانوم اگر کسی بخواد خیانت کنه بی قانون و با قانون خیانت میکنه قانونا هم نتونه بدون قانون ...

ازین لحاظ ک اگ خانم خیانت کنه زندانی میشه باید جریمه بده خیلی راحت میشه طلاقش داد بدون هیچ حق و حقوقی حتی اگ موقع خیانت  بدست شوهرش کشته بشه بهش حق میدن 

ولی مرد چی؟ ۱۰ تا دوست دختر و ۴ تا صیغه ای هم داشته باشه قانون میگه حق داره هیچ کاری انجام نمیدن اقا میشه صیغه کردم زنمه تمام 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
حتی باهام مشورت نکرد ..

ازمادرت بخواه 

قایمکی نگه داره 

تا ازدواج هر ۴ نفرتون تمام بشه 

و بگه از تنهایی ازدواج کردم

اخه پیش شوهراتون بد میشه 

نگاه اونا عوض میشه 

خوبه که برای جهیزیه و ،،،کمک کنه 

اتفاقا پیر بهتره 

جون ترش مساعل رو پیچیده تر می کرد

چرا میگین پیرمرد ۶۵ ساله چرا ازدواج کرده  من با چشم خودم هزار تا ۷۰ ۸۰ ساله دیدم ازدواج کرد ...

خخخخ

دقیقا 

منم مرد هشتاد ساله دیدم بچه دار شده هشتاد و یکی دو ساله  طفلی ما خانوما به شصت میرسیم به قول اون کاربر باید تعویض بشیم 😅

خانما ب شوهرتون رحم نکنین تا میتونین بخرین بخورین بگردین بپوشین 

پس فردا مریض و.. بشین یکی دیگ میاد چیزهایی ک شما جمع کردین رو با جون دل خرج میکنه

2706