2752
2734
عنوان

صحبت با نامحرم..مذهبییا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 53 پست
خب سنی ازتوگذشته پس بایدباپسری اشنابشی یااینکه توجامعه باشی ببین ات تیکه بندارن حرف بزنن بسناسن ات ت ...

وا فعلا ک زوده قصد ندارم اینطوری پسند شم مگ تو خونه موندم رو دست.

هنوز کلی راه نرفته دارم. بعدشم چرا تیکه بندازن. ی طور میگین سنی ازتون گذشته احساس کردم ۹۱ سالمه 😑😑😑😑

توجه کنید توجه ...................................... توجه ...................... و باز هم توجه..................................................................  از توجه شما سپاسگزارم      

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پسری که میاد چت کنه و مخ بزنه غالبا پسر درستی نیست (یعنی تو فرهنگ مذهبی، وگرنه غیرمذهبیا که همه چی براشون عادیه) 

پس خییییلی کار خوبی می‌کنی که با پسرا چت نمی‌کنی

واااقعا آخر و عاقبت خوشی نداره 

مذهبی های مثل شما رو قبول ندارم اصلا  حضرت زهرا هم اینطور نبود  من مذهبی واقعی میشناسم چ ...

حضرت زهرا از مرد نابینا رو میگرفتن

خیلی بیشتر از اینها رعایت میکردند 

شوخی با نامحرم نمیکردند

عزیزم شوخی با نامحرم اشکال داره

و چت چون مجازی احتمال اینکه کم کم بیشتر و بیشتر بشه و برات عادی بشه بیشتره پس ازش دوری کن

ولی صحبت عادی مشکلی نداره در حد نیاز

مثلا بازار خرید داری

از استاد دانشگاهت سوال داری یا بحث علمی پیش بیاد و... 

من کلا با دختر و پسر و مرد و فامیل و ...تا وقت ضرورت نشه حرف نمیزنم 😅

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

عزیزم درمورد سلام لزومی نداره شما شروع کننده باشید در مورد نامحرم ولی اگه بهتون سلام دادن جواب بدید. در بقیه مواردم صحبتای در حد ضرورت و متعارف اشکال نداره . صحبت نباید همراه با شوخی یا نگاه های زیاد باشه یعنی نگاه کنترل بشه . و لحن حرف زدن هم مهمه که تو دین گفته شده زن با طنازی و صدا نازک کردن حرف نزنه. و یکی از مواردی که تکبر جز محسنات شمرده شده تکبر زن در برابر نامحرم هست.

2706