2733
2734
عنوان

صحبت با نامحرم..مذهبییا بیاید

806 بازدید | 53 پست

بچه ها من ادم اونقد مذهبی ای نیستم ولی واسم مهمه

ک گناه نکنم و خدا ازم راضی باشه . تا چن سال پیش با نامحرم حتی جواب سلام رو هم نمیدادم چون خیلی حساس بودم دوستمم مسخره میکرد و میگف موردی نداره و تا این ک رفتم تحقیق کردم دیدم نوشته بود اگر ب قصد لذت و اون چیزا نباشه موردی نداره خواستم ببینم درسته؟

چون من گاها پیش میاد میخام بحث کنم درمورد موضوعاتی و اون شخص آقاس ک حرف میزنه و واقعا هم مفید میگن ولی گهگاه یهو شوخی میکنن می‌خندن...

(اینا همش در چت هست منظورم)

موردی داره نمیدونم چیکار کنم

شوخی ها هم عادیه...

توجه کنید توجه ...................................... توجه ...................... و باز هم توجه..................................................................  از توجه شما سپاسگزارم      

کی ب قصد لذت جواب سلام میده؟😑😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشا ولی اینجوری باعث میشی مردم فکر کنن دین چقدر وحشتناکه

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."

زیادی حساسی

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
کی ب قصد لذت جواب سلام میده؟😑😑

میگم چند سالش پیش من خیلی حساس بودم  در این حد .

توجه کنید توجه ...................................... توجه ...................... و باز هم توجه..................................................................  از توجه شما سپاسگزارم      
مذهبی های مثل شما رو قبول ندارم اصلا  حضرت زهرا هم اینطور نبود  من مذهبی واقعی میشناسم چ ...

عزیز گفتم چند سالش پیش ک حساس تر بودم.

اخه دلیلی نمیدیدم میومدن پیوی خب مشخصه سلام واسه ادامه بحث و مخ زنیشون بود ک جواب نمیدادم 

بچه ها مثال زدم ینی میخاستم بگم کلا با نامحرم صحبت نمیکردم نه این ک نخوام جواب سلام ندپ

اون صحبت اگر ضروری نیست دلیلی نداره باهاشون صحبت کنین از نظر کلی اینه به نظرم

ولی صحبت های عادی که میدونی طرف حدود خودشو میدونه و شما هم حدود خودتونو میدونین اشکالی نداره به نظرم مثلا همکار مرد ما داریم که گاهی سوال میپرسن نمیشه خب جواب نداد بی احترامی ولی میشه با نوع جواب دادن حدود خودتو مشخص کنی

خدایا شکرت🩷
2706