2752
2734
عنوان

به دخترانتون قبل ازدواج برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 18636 بازدید | 407 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اتفاقا منم برای زیباتر شدن دخترم باهاش خیلی همراهی کردم و میکنم،باور کن چند ملیون خرجش کردیم و بردیم ...

عزیزم دخترت چند سالشه؟ برای قدش چکار کزدی؟ چند سانت افزایش قد داشت؟ دختر منم پریود شده. خیلی نگران قدش هستم..دو دوره قرص و شربت مصرف کرد ولی هست کیلو اضافه وزن پیدا کرد و فرم زنونه گرفت قطع کردم

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔
حتی زیبایی مرلین مونرو الان بورس نیست و هیچ کس خودشو اون شکلی نمیکنه

کی گفته رو بورس نیست اگر این چهره الان هم بود باز خوشگل بود حتما که نباید لب ها اردکی و گونه ها برجسته بشه

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

درسته عزیزم ولی قدر شوهرت را بدون شما را با چهره قبلت و چیزایی که فکر میکردی عیبه انتخاب کرد و کمکت کرد برطرفشون کنی ایشون ارزشش از اون اقایی که بعد عمل شما را انتخاب میکرد با ارزش تره

مسعله این نیست  اینه که من واقعا نیاز داشتم زیبا بشم تا قلبم نشکنه قبل از همه چیز

ازدواج کاری ب زیبایی نداره ربطی نداره خو اگ اون تورو نخواست حتما جز معیاراش نبودی وگرن تو اصن آنجلینا وقتی نمی‌خواست نمیخواست قرار نیس من اینقد ضرر ب خودم برسونم زیبا بشم ک طرف منو بخواد میخوام زنده نباشه ک بخواد

من قبول ندارم چرا اگا نقص شدید باشه باید حل شه من اگه بچه دار بشم کاری میکنم که بچه ام روی پاهای خودش وایسه کاری میکنم که شخصیت اجتماعی بزرگی داشته باشه اعتماد به نفس واقعی داشته باشه اصلا نیازی نباشه به خاطر شوهر کردن خودشو هررقم دربیاره اصلا ازدواج رو فقط یه گزینه ببینه نه این که همه فکرش بشه ازدواج 

در جامعه ای ک با زیبا بودن خواهان بیشتری داشته باشی. ولی با باشعور بودن و عاقل تر بودن شخصیت درست و ...

من خودم خیلی زیبا نیستم ینی بد نیستم معمولیم اهل کرم پودر و صد قلم ارایش نیستم وگرن وقتایی ک ارایش میکنم خیلی جذاب میشم ولی یکی دوسم داره میکه ک تو باهمه فرق داری و هزارتا حسن روم میذاره 

کی گفته رو بورس نیست اگر این چهره الان هم بود باز خوشگل بود حتما که نباید لب ها اردکی و گونه ها برجس ...

کی الان خودشو شبیه مرلین مونرو میکنه؟؟؟

من نگفتم زشته 

دیگ الان طرفدار نداره یه بازه ای اون قیافه مورد توجه بوده

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
خیر خانم. شعار نیست اگه بخواید با این طرز فکر زندگی کنید شما باید دائم درگیر این باشید که ظاهرتون او ...

والا لباس خوب اعتماد بنفس میاره

شغل خوبم همینطور

صورت بی نقصم همینطور 

موی زیبا دندان های تمیز همینطور

و‌...خیلی چیزا

چیزی که شما میگید اینه که آدم باید در هر صورت از خودش راضی باشه

همه مثل هم نیستن مخصوصا خانم ها

والا لباس خوب اعتماد بنفس میاره شغل خوبم همینطور صورت بی نقصم همینطور  موی زیبا دندان های تم ...

بله درسته ولی نباید طوری باشه که دائم درگیر این چیزا باشیم و فقط با این چیزای نمایشی حالمون خوب باشه

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2706