2752
2734
عنوان

به دخترانتون قبل ازدواج برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 18636 بازدید | 407 پست
ببین اصلا جور در نمیاد طرف باباش کارگره با یه کارخونه دار ازدواج کنه هر روز تن این دختره باید بلرزه ...

کارخونه دار که حالا نه(اون تیپیا که کلا اهل ازدواج نیستن😂،باشنم با یکی مث خودشون میرن)

پول دار آدمیزادی

الان خود من بابام کارمند بود،تو دانشگاه با همسرم دوست شدم،خونوادش پولدارن،ولی از اون مولتی میلیاردرای افسانه ای نیستن که تنتو بلرزونن

شغل آزادی پولدارن فقط

توقع غیرعادی هم ندارن

اتفاقا خیلی هم خوبه اینجوری ازدواج کنی.اگه پیدا کردی قبول کن حتما.چون تو اینجور زندگیا دغدغه مالی نداری‌.آداب و رسوم ازدواجتم به جا میارن.خیلی راحت تری کلا.

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

اکثر خانوما عمل زیبایی رو واسه دل خودشون و اعتماد به نفس انجام‌میدن وگرنه باور کنید مردا اصلا زیاد به این جزئیات اهمیت نمیدن ،

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی دختری خودش رو دوست داشته باشه عمیقا دیگ به این چیزا نیاز نیست.نه جلب توجه میکنه نه حسرت میخوره نه دنبال هزارنوع عمل خواهد بود

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

به شدت مخالفم 

رسیدگی یعنی سلامت روان بچه

رسیدگی یعنی عمل کنه؟ 

به شدت مخالفم اگر بچه ای داشتم با هر جنسیتی جوری تربیتش میکردم که فکر این چیزا هم نکنه و خودشو دوست داشته باشه  

صنعت زیبایی داره به خانما آسیب میزنه بعد دیگه ما هم بدترش کنیم؟ 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 
اگه مجردی اصلاح کن به حرف هیچ کس گوش نده تو این زمونه مراد عقلشون به چشمشونه به خدا بعد ازدواجم بعد ...

چقدر عین من بودید. 

ما رو که تو مجردی میکشتن یه کرم به صورت بزنیم. تو دانشگاه با اعتماد به نفس پایین فقط درس میخوندم که سرم پایین باشه. سعی میکردم لباسهام شیک باشن حداقل سبیل هام رو کسی نبینه. اونقدر لباس مجلسی داشتم ولی بدون ارایش تو عروسی خجالت میکشیدم واسه همین عروسی نمیرفتم. البته بگم مخالف ارایش غلیظ دخترای الان هستم. در حد اب و رنگ و کندن سبیل و زیر ابرو کافیه. 

باور میکنی مخفیانه رژ میخریدم و نگه میداشتم. 

بعد از ازدواج مثل شما به کارت ملی هم گیر میدادن چون خیلی عوض شده بودم. بعد مادرم مخالف ارایشم بود ولی گفتم شوهرم دوست داره و از اول همه جا خودمو با ارایش نشون دادم که کسی تعجب نکنه. 

چه اصراری هم داشتن که تا ۱۰سال قیافتو عوض نکن دخترانه بمون... تازه من دیر ازدواج کردم اگه نکرده بودم الان شامپانزا شده بودم... الان هرکی دخترش به دبیرستان میرسه میگم یکم بهش برس تو رو خدا ... 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘

اره ولی باید خانواده اعتماد بنفس بدن به بچه که خودشو واقعا دوست داشته باشه

عمل هم در صورت لزوم ...خیلی از عملا واقعا لازم نیس

من مادرم آرایش نمی‌کرد هیچ وقتت

ماهم خود به خود یاد گرفتیم اهل آرایش نیستیم در حالی که مادرم همش غر میرنه آرایش کنید ولی اصلا دوست نداریم چون قیافه معمولیموتو دوست داریم درست مثل خودش 

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
عزیزم عقدم عزیزم پوستم خیلی حساسه میترسم جوش بزنم فقط پشت لبمو برمیدارم

به سلامتی ایشاالله که خوشبخت بشی عزیزم اگه موهاش بور باش باز زیاد مهم نیست واسه من موهای مشکی زبر مثل مال مردا خط ریش پر مو بعد ازدواجم رفتم لیزر خیلی خوب شد.

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

من چهره‌ام متوسطه... نه خیلی بد نه خیلی خوب .... پوستم گندمی ، چشم و ابرو مشکی و درشت . لبها معمولی و رنگ لبهام هم بد نیست ... اما صورتم جوش داره و بینی هم به صورت ارثی کمی بزرگ هست .... خیلی دلم میخواد بینی عمل کنم هم از نظر مادی مشکل دارم هم خانواده هیچ جوره راضی نیستن با اینکه اکثر اطرافیان عمل کردن .....

زیبایی هیچ وقت از مد نمیفته حتی مرلین مونرو به اون زیبایی عمل های زیر پوستی انجام داده بود بازیگر ها ...

حتی زیبایی مرلین مونرو الان بورس نیست و هیچ کس خودشو اون شکلی نمیکنه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2706