2733
2734
عنوان

به دخترانتون قبل ازدواج برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 18636 بازدید | 407 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

معلومه که نه مگه خودم تا حالا عمل کردم؟ مگه ظاهرم بی عیب و نقصه؟ مگه تاثیری تو زندگیم داره؟

وای 😐 معلومه که تاثیر داره یک درصد نمیره جلو آینه خودشو میبینه اینو از کاستی شما میبینه که بهش اجازه ندادین خودشو زیبا ببینه 

الان من خال قهوه ای رنگ داشتم کنار بینیم ازش خجالت میکشیدم یعنی چی برندارمش تاثیر نداره 😐 چه تفکر سمی هستش داربن

وای 😐 معلومه که تاثیر داره یک درصد نمیره جلو آینه خودشو میبینه اینو از کاستی شما میبینه که بهش اجاز ...

من یه دونه خال پشت گردنم داشتم از وقتی برش داشتم میتونم لباس های باز بپوشم 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
حرفتون درسته  ولی لطفا با ادمای پولدار ازدواج کنید  که‌ عمل بچه هاتونم پول کنار بزارید&n ...

مسئله اینجاست آدم پولدار همه چی تموم کم هست و آدم پولدار سراغ هر دختری نمیره

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
عوضش شوهرت واقعا عاشقت بوده  صرفا به خاطر زیبایی باهات ازدواج نکرده اگه کسی فقط بعد از اینکه ...

حرفهات قشنگه ولی ظاهر خیلی تاثیر داره خود شما قطعا یه مرد خوشتیپ که به خودش بیشتر رسیده رو بیشتر تحسین میکنین 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

یعنی همه خانواده هاب اید حمایت کنن تا عمل بشن بچه هاشون؟ 

چرا نمیگید حمایتشون کنن درس بخونن محبت کنن اعتماد بفس بدن بهشون

لطفاااا کلایک نکنید 🌼با افتخار تــــرکم ✌🏿❤کـه زخــم هر شکست من حضــور یک جوانــه شد🌱توهمونی هستی که تصمیم میگیری باشی✨زمان میبره ولی میشه🩹💔امیدوارم به خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست🤍شروع رژیم(1403/3/5)وزن اول۷۲👈🏿وزن هدف58👈🏿هدف اول69🔓هدف دوم67🔒هدف سوم65🔒هدف چهارم 63🔒هدف پنجم60🔒هدف اخررررر58🔒به امیدروز که قفل همشون باز بشههه💪🏿❤
وای 😐 معلومه که تاثیر داره یک درصد نمیره جلو آینه خودشو میبینه اینو از کاستی شما میبینه که بهش اجاز ...

شما کلاً متوجه حرف من نمیشید، نگفتم اجازه نمیدم، گفتم سعی میکنم جوری بار بیارمش که اساساً درگیر خط و خال نباشه. همونطور که خودم نبودم. ولی اگر خدای نکرده موفق نشدم و تمایل داشت چرا اجازه ندم؟ به هر حال لذتتون پایدار باشه. بهتره بحث رو ادامه ندم.

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...
منم دقیقا میدونم مادر پدرم مریضن دلم میسوزه نمیتونم بگم بمیرن ولی عذابم دادن تا دلت بخواد لایق نبودن ...

خیلیا لیاقت بچه دار شدن ندارن 

قرار نیست هرکی بخاطر عشق و حال یه شب میزاد یا بهشت زیر پاش باشه یا کسی ک حاصل حالش شدی اسمش پدر 

2706