2752
2734
عنوان

به دخترانتون قبل ازدواج برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 18636 بازدید | 407 پست

آمار عملهای زیبایی و مصرف لوازم آرایشی تو کشور ما بیداد میکنه که تو هیچ کدوم از کشورهای اروپایی هم‌نیست 

چرا؟ چرا باید همه عمل کنند؟ چرا باید همه یه شکل بشن؟ مگه دوست داشتن به عمله؟ اون پسری که به خاطر عمل نکردن ول کنه، عمل هم میکردین فردا یه خوشگل تو‌خیابون میدید ولتون میکرد میرفت یا خیانت میکرد 

به وفور دیدم 

پس لطفا ذهنیتتون رو تغییر بدید این فکر اشتباه اونقدر رواج پیدا کرده که دخترای دوازده ساله با کلی کرم پودر میرن بیرون 

اون‌کرم پودرم ازش بگیری نمیتونه بره چون اعتماد به نفسشو کشته

من با بیست و خرده ای سال خداروشکر بدون تستفاده از حتی یه وسیله آرایشی میرم بیرون، عمل هم‌ ندارم، به عنوان یه دختر ترجیح میدم اگر قرار باشه یک‌نفر مرد زندگیم باشه، منو همینطور که هستم بخواد و البته همه‌معیارهاش برای دوست داشتن ظاهرم نباشه چون همچین دویت داشتنی دو روز بیشتر دوام نمیاره

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره ولی زود میره هربار ۴ تومن میدم کاش یسال بمونه 

من دو سال قبل ژل لب زدم هنوز نرفته 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
خانواده من لطف کن خرج خورد خوراکم و لباسم بدن به زور میدن  عمل زیبایی پیش کش  دارن ها ز ...

من دوستم یه ظاهر خیلی معمولی داره 

خیلی هم ساده لباس میپوشه 

اما با یه پسری ازدواج کرد که هم پاکه هم واقعا برازنده هست از همه لحاظ 

ذهنیتتو عوض کن خواهر، همه‌چیز دست خداست حتی دلها، دوست داشتن به قیافه عملی نیست 

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

منم خونه پدرم بودم انقدر بهم توجه میکردن بهم میگفتن زیبایی جذابی اصلا به عمل فکر نکردم اومدم خونه شوهر دیدم همه عملی در و داف به شوهرم گفتم دوست داری انجام بدم و مخالفت کرد که تو برای من اینجوری زیبایی باور نمی‌کنید حتی ناخن هم نکاشتم درضمن درماه پول زیادی هم بهم میده و مشکل پول نیست بجاش من محصولات مراقبی میخرم و...

هییییی

من حتی اجازه زدن یه بالم لب ساده رو ندارم 💔

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از آنچه که فکر می‌کنی بزرگ تر است     🤍🌿                      شاید اون کسی که دوربین رو اختراع کرد هیچوقت نمیدونست عکس ها میتونن چه قدرتی داشته باشن ؛ نمیدونست آدما میتونن با دیدن یه عکس برگردن به یه روز خاص و ثانیه به ثانیه ش رو مرور کنن و همراه با آدم های توی عکس متوقف بشن و باهاش بشکنه قلبشون ؛ هیچوقت نمیدونست با یه عکس آدم برمیگرده به سال‌ها قبل خاطره و باهاشون میمیره و زنده میشه ؛ نمیدونست یه روزی آدما میشینن پای آلبوم عکس هاشون و تازه میفهمن زمان سریع تر از چیزی که فکر میکردن گذشته ؛ نمیدونست با یه عکس میشه خونه هایی رو دید که سال ها پیش خراب شدن و به آدم هایی نگاه کرد که مدت هاست کنارمون نیستن و مکان هایی رو دید که هیچوقت اونجا نرفتی ؛ نمیدونست گاهی نگاه کردن به یه عکس میتونه احساسات قدیمی همون احساساتی که سال هاست از دست دادی رو زنده کنه ؛ میتونه همزمان باعث خنده و اشکت بشه و میتونه رفع دلتنگی کنه یا حتی بیشتر دلتنگت کنه . .آدم هایی که از عکس‌ گرفتن فرار میکنن همونایی هستن که بهتر از هر کسی از قدرت عکس ها با خبرن ؛ اونا میدونن عکسی که تو یه لحظه ثبت میشه برای یه عمر خاطره میسازه.  
حالا اگ تهرانی میشه بگی پیش کدوم دکتر عمل کردی راضی هستی؟

عالیان ولی اتاق عمل اشنا داشتم نمیدونم کار خودش خوب بود یا اینکه آشنا داشتم 

قشنگ خواستی عمل کنی برو مطبش بشین من میرفتم میدیدم پره همیشه

دقیقا قبل عقد منی (:  عزیزم از خدا برات بهترینارو میخوام این روزارو منم گذروندم

اخه من سن الانم از وقتی ک تو بینیتو عمل کردی بیشتره😭

باورت میشه نمیتونم تو اینه خودمو ببینم

خسته شدم از فوتوشاپ عکسام

حتی دیت هم نمیرم از قیافم میترسم

هیچی این دماغ با کانتور قایم نمیشه

دیگ میخوام ی جور سه ماه در حد سه چهار تومن پول جمع کنم لااقل فیلر بزنم یه ذره محو شه تا عمل کنم😭

بعد هی میگن نه خوبی خوبی

اخه کجاش خوبم وقتی خودم قیافه خودموووو میبینم

چاله های صورتمو میبینم😭 

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
عالیان ولی اتاق عمل اشنا داشتم نمیدونم کار خودش خوب بود یا اینکه آشنا داشتم  قشنگ خواستی عمل ک ...

من طبیعی میخوام

دکترا هم میبینم بد در میارن اصلا ترسم بیشتر میشه

مرسی عزیزم ♥️

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
2706