2752
2734
عنوان

به دخترانتون قبل ازدواج برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 18636 بازدید | 407 پست
گفتم اینجا مادر شوهر کاری به طلا عروس نداره  چون همه چیز بلافاصله بعد از عقد محضری خریده میشه ...

اینجا و همه جا هیچ کسی کاری به طلاهای عروس نداره و همه چی بعد عقد محضری خریده میشه طرف مغز خر نخورده که قبل عقد بیاد 800 تومن طلا بندازه به عروس بعد بگه عروس هم بگه بای بای 

تو چرا همش میگی اینجا اینجا... تو داری راجب خانواده پولدار حرف میزنی مگه راجب جاش حرف میزنی که هی میگی اینجا؟ 

اینو بدون کسی که پولداره خیلی زرنگ تر از اینه که یه دختر ساده به خیال خودش با عمل بیاد خشگل کنه بلکه پارتنر پولدار پیدا کنه 

و اگر هم پارتنر پولدار پیدا کنه فقط برا زمان خوشیه اگه به مشکل خورد اون وقت میبینه چه کارایی از دست اون پولدار بر میاد

در مل کبوتر با کبوتر باز با باز

چقدر زیبا شدی 🫢 دختر بهترررررین کارو کردی خیلی خوب شدی 

خخ آره میگم که همش میگم کاش ۱۰ سال پیش عمل میکردم 

به شوهرم میگم تو آرزوی ۳۰ ساله منو برآورده کردی ثواب کردی حتی مهریه نمیخام هیچی نمیخام😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تروما آسیب روانی  من قشنگ قرص میخورم بعد یه ماه پبش بهم میگه چرا ری اکشن نشون نمبدی دیگه 😐 مس ...

متوجه نشدم میشه ی کم ببشتر توضیح بدید

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘
احسنت.  دقیقا منم کسی از اطرافیانمو میشناسم که قیافش دوزار ارزش نداره ..قدکوتاه،پهن،زردپوست،دخت ...

دقیقا 99 درصد شانس اگرم بخاطر خوشگلی باشه بعد رفتار مرد تغییر میکنه چون سریع براش عادی میشه 

اینکه گونه ات خوشگله بینی کوچولو خوش فرم لب داری مد و غیر مد داره مگه

چند سال پیش هیچ کس فکر نمیکرد ابرو باریک بره ابرو کلفت مد شه و خیلی چیرای این مدلی

گونه خوشگلو تا چی تعریف کنی همش ژله دیگ

همه این خوشایی که گفتی قشنگیش بسته به زمانه که میتونه عوض شه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
تروما آسیب روانی  من قشنگ قرص میخورم بعد یه ماه پبش بهم میگه چرا ری اکشن نشون نمبدی دیگه 😐 مس ...

من دکل کل این تحقیر هستم از بس شنیدم اونم از کی بنظرت؟ از مادرم و کسایی که ازین کار مادرم سواستفاده میکردن و بهم میگفتن زشت و مادرم جای طرفداری حرف اونارو میکوبند آنا الان همه اونا آرزوی جایگاه منو دارن 

میدونی زندگی بخشیش ذات و بخش دیگش تلاشته

انا ذات خیلی مهمه خیلی 

شما پدرتون باید رو اعتماد بنفس وعزت نفستون کار میکرد

ܩܔ ܣܩیܢܚ݅ܘ ܢ̣ߊ ܢ̣ܫ̇ض ܟܿܝ̇ߺܥ‌‌یܥ‌‌ܩܢ 😅 ️ ๛ܩߊ ܢ̣ܘ ܭܢܚܨ ܭܘ حߊ‌ܠܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ߊ‌ܥ‌‌ܭܨ ܢ̣ܦ̇ܣܩܥ‌‌ ܥߊ‌ܝ̇ߺܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ܩیܥ‌‌ܣیܩ! ️حرف زدن اسو نه‌خ‍‌ـב‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅شمایی‌که میگی‌برو‌پیش.روانشناس‌فک‌کنم‌تاحالاخودت‌نرفتی‌     وگرنه میدونستی جلسه‌۴۰۰‌تمنه‌😂نمیگفتی‌برو تاپیک:شوهرم‌بهم پول‌توجیبی‌نمیده‌برو روانشناس‌   شوهرم‌سرکار‌نمیره‌نون‌‌نداریم‌ببرش روانشناس کارندارم افسرده روانشناس اگ پول روانشناس داشتیم خب چیزیمون‌نبود خااهررر
متوجه نشدم میشه ی کم ببشتر توضیح بدید

منو تحقیر میکرد یا به شوخی ایرادامو میکوبید تو روم ری اکشن نشون مبدادم از وقتب تراپیست رفتم دیگ انرژیمو هدر نمیدم سکوت قدرتمند ترین چیز جلو آدمای تحقیر گر 

2706