2733
2734
عنوان

چند ساعته دارم بخاطر این استوری شوهر همکارم گریه میکنم..

| مشاهده متن کامل بحث + 1606 بازدید | 67 پست

یکی   از  فامیلامون   هم  دیروز  سالگردش  بود  

یه  دختر  جوون  که  وقتی   بچش  به  دنیا  اومد  به خاطر   فشار  زیاد  از  دنیا  رفت 

شوهر  اینم  فقط  یه دونه  عکس  ازش  گذاشته    و  نوشته  ماهت  بمیرد آسمان  ماه  من  که  مرد 

دیروز  که  سومین سالگردش  بود   پسرش  فقط  بی دلیل  گریه  میکرد و باباش  میگفت   بزارین  گریه  کنه  بخاطر  مامانش   گریه  میکنه  

از  دیروز  بغض  کردم  بخاطر  بچه  

بچه  هم  کپی  برابر  اصل  مامانشه  خیلی  شبیه 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی   از  فامیلامون   هم  دیروز  سالگردش  بود   یه  دختر &n ...

بغضم گرفت بخدا💔💔💔

انشاللهخدا بهشون آرامش بده

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
خدا رحمت کنه دوست تون رو ، و به شما آرامش بده از ساختمان افتادن پایین ؟ ناخواسته بوده ؟ 

شوهرش مأموریت بوده برادرزاده اش ۳ ساله اش پیشش بوده هواپیما اسباب بازی کنترلی داشته فرستاده رو پشت بام اینم رفته بود روی پشت بام بیارتش وقتی برگشت از روی پله ها افتاده بود 

خدا دوستتون رحمت کنه چه شوهر خوبی داره ک هنوزم سیاه پوشه...

یکی از دلایل گریه زیاد من این بود که از قرار معلوم قراره شوهرش تا قیامت وفادار و تنها و عزادار باقی بماند

نکنه خودکشی کرده بوده دوستت ...ارتفاع ...

شوهرش مأموریت بوده برادرزاده اش ۳ ساله اش پیشش بوده هواپیما اسباب بازی کنترلی داشته فرستاده رو پشت بام اینم رفته بود روی پشت بام بیارتش وقتی برگشت از روی پله ها افتاده بود .

ندونسته قضاوت نکنید

اسی بگو چرا از ارتفاع افتاده بود؟ مشکوک نیست ؟

شوهرش مأموریت بوده برادرزاده اش ۳ ساله اش پیشش بوده هواپیما اسباب بازی کنترلی داشته فرستاده رو پشت بام اینم رفته بود روی پشت بام بیارتش وقتی برگشت از روی پله ها افتاده بود 

شوهرش مأموریت بوده برادرزاده اش ۳ ساله اش پیشش بوده هواپیما اسباب بازی کنترلی داشته فرستاده رو پشت ب ...

ای وای بنده خدا 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2706