2733
2734

من اوایل که رفتم سرکار یک همکار داشتم که مثل خودم تازه کار بود و باهاش رفیق شدم در حدی رفبق شدم که ارتباط خانوادگی داشتیم یعنی مهمونی و شب نشینی میومدیم خونه هم و با هم یکبار خانوادگی مسافرت رفتیم

۴ سال پیش فوت شد یک اتفاق بود از ارتفاع افتاد پایین..

بچه نداشت و دو سال بود ازدواج کرده بود 

دوست مرحومم دقیقا فتوکپی مرحوم عسل بدیعی بود دقیقا از لحاظ ظاهری شبیه هم من بعد اون اتفاق به فیلم های که مرحوم عسل بدیعی بازی کرده نگاه نمیکنم چون یاد دوستم می‌افتم.. دوستم خییییییییلی مهربون بود و خوش اخلاق 

صبور و خوش زبان و معصوم..عاشق شوهرش بود 

خلاصه شوهرش تو این ۴ سال هیچ خبری ازش نبود نه استوری نه پروفایلی نه خبری نه چیزی فقط شوهرم چند وقت یک‌بار زنگش میزنه احوالشو میپرسه

میگن ۴ ساله شوهرش پیراهن سیاه درنیاورده هرکاری کردن هرچی رفتن پیراهن سیاهشو درنیاورده

امروز بعد چهار سال استوری گذاشت 

عکس دوستمو گذاشت و نوشته بود

«تو دنیا هیچکس مثل من بی‌کس نشده»

چند ساعت اینقدر بخاطر این استوری گریه کردم چشام دیگه ندید نیم ساعته کمی آروم شدم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خدا دوستتونو رحمت کنه

دوست خوب همیشه تو قلب آدم می‌مونه 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706