2733
2734
عنوان

غیرتی شدن داداش ده سالم..

| مشاهده متن کامل بحث + 1849 بازدید | 96 پست
ظهر شمال بودی مرده گفت صبحت بخیر

فقط دنبال آتو هستین دوس دارین  ایراد بگیرین بابا چه دروغ چه راست بخون بیا بیرون ع تاپیک دیگه بیکارین به امام :/

-م‍‌ن ب‍‌ی‍‌خ‍‌ی‍‌ال خ‍‌ی‍‌ل‍‌ی چ‍‌ی‍‌زا ش‍‌دم م‍‌ث‍‌ل اح‍‌س‍‌اس‍‌ات‍‌م: )!❤️‍🩹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نازی😄

پسر من ۱۸ سالشه اصلا کار با پوشش خواهر ۱۲ ساله اش نداره

با شلوارک بره بیرون سر خالی و ...

فقط رو رفتارش خیلی نامحسوس حساسه اصلا اجازه نمیده تنها بره بیرون

مدرسه خودم می برم میارم   مغازه باشگاه کلاس زبان خودش می بره میاره

رو دوستاش حساسه

خلاصه با این که صبح تا شب تو خونه کل کل دارن   ولی تو زندگی خیلی هواشو داره 

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
آخه کجاش ذوق داره لطفا جلوشو بگیر تو روش وایسا که حق نداره به جای تو تصمیم بگیره چرا خدا این چیزا تو ...

وسیله نیستم..من خودم دلم نخواست درگیر شم خودمو زدم اون راه انتظار نداشتم داداشم کاری کنه ولی خب کرد..به هر حال غیرت یه چیزیه که تو خونه..من خودم نمیتونم وایسم یکی به خواهرم یه چیزی بگه..بعدم من تصمیمم گرفتم که از مغازه اومدم‌بیرون وگرنه کی از بستنی مفتی بدش میاد

یادمه چند وقت پیشا یه ورزشکار به این فک کنم علی هیبتی تو حین ورزش به یه زن روس بی احترامی کرده بود. ...

دقیقا مردای روس معنای درست غیرت مفهوم کردن همون اقایی ایرانی باغیرتتون به یک خانم چون که گفته بود لخت اومده جلو من به خودش اجازه داده لگد بزنه چیزی که تو ایران باب شده بعد مردای روس بهش فهموندن اینجا ایران نیست مجبورش کردن از خانمه معذرت خواهی که بعد داری به نفع خودت تغیرش میدی😐

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
واقعا پسر بچه ها هم غیرت دارن روی خواهر و مادرشون؟😂نینیم پسره هنوز بدنیا نیومده اینو خوندم ذوق کردم ...

من داداشم خیلی غیرتی

یه پسره یکبار به دختر عموم تیکه انداخته بود داداشم باهاش بود انقدر گریه میکرد داداشم میگفت چرا اون حرفو به آجی زد

تاچشمم دربیاد بساط شما انشالله جمع میشه اول بخون بعدبیاچرت بگو این پسر فقط رفته تاکسی که باعث ناراحت ...

بله به اسم‌ناموس سر زنارو میبرن!

خواهر زن دختر!

اسمشم بزارید ناموس پرستی!

یا تو همین دعواهای بین مردا سر تیکه انداختن چند تا خانواده داغدار میشن!

سر یه اشتباه!

این آقا عاقل بوده اگه میگرفت بچه ارو میزد یا سر همین سیلی شکایت میکرد چی!

مراقبت کردن با ناموس ناموس کردن وقلچماقی خیلی فرق داره

من اصلا بچه دوست نداشتم چشامو وا کردم دیدم دلم میخواد یه دخترکوچولو داشته باشم که باباش تو باشی امیدوارم که بشه❤
دقیقا مردای روس معنای درست غیرت مفهوم کردن همون اقایی ایرانی باغیرتتون به یک خانم چون که گفته بود لخ ...

نه درست بخون حداقل چی میگم😂

پاشو زده بوده به باسن طرف چون عجله داشته و می‌خواسته بازی رو زود شروع کنه مردای روسی غیرتی شدن. منم از همون روس ها دفاع کردم 

کی گفتم علی هیبتی؟؟ حداقل درست بخون 😂😂😂

⁦♥️⁩
چه توهینی خانم بیا پایین یه پیشنهاد بوده میتونه قبول کنه یا نه تیکه که ننداخته شما اتفاقا کاری کردید ...

دادامه واسم قلچماق نکرد..اتفاقا من به شوخی بهش گفتم ازش خوشم اومد میگفت که مطمئنی؟هنوز سنت کمه ها...من کلی کتاب روانشناسی واسش گرفتم از الان که خوب بار بیاد..اون بهم حس امنیت داد نه چیز دیگه ای

2706