2733
2734
عنوان

😰۶ماهه کل زندگیمو ول کردم و چسبیدم ب آزمون آموزگاری😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 101 پست
ان شاءالله قبول بشی عزیزم  برات صلوات فرستادم

ممنون دورت بگردم فراموشت نکردم عزیزم انشاالله قبول شدم شروع میکنیم ک شماام قبولشی❤

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونایی که حمله میکننم دوست دارن و نتونستن😉

کلا سیاستی هست تو ایران راه افتاده برا پایین اوردن منزلت معلم 

دلیلشم اینه که پایه اموزشه 

و دیگران خواسته و نواخواسته بهش دامن میزنند 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
ان شالله قبول بشی منم دبیری شرکت کردم ولی بعید میدونم قبول بشم برا ازمون بعدی میخونم

دبیری خیلی سخته سوالاتشون نمونه سوالاشو دیدم

من خوشبخت ترین و خوش شانس ترین بانوی جهانم،خدایا شکرت❤❤❤
ان شاء الله قبول شی ولی من نمیدونم جطوری تو نی نی سایت همه ددس دارن معلم شن بعد همه هم حمله میکنن ب ...

ممنون انشاالله،شاید حسودیشون میشه😂

بهترین شغله معلمی هرکی مخالفه نظرش محترمه

خداقوت بهتون💚

ان شالله قبول بشی منم دبیری شرکت کردم ولی بعید میدونم قبول بشم برا ازمون بعدی میخونم

ممنون انشاالله با دعای شما

توکلت بخدا باشه منم فکر نمیکردم قبولشم با کلی فاصله با حدنصاب قبول شدم بسپار ب اون بالایی،من جای شما بودم برای مصاحبه میخوندم ی درصد احتمال بده قبولشی

والا همشون ک میگفتن ما رو هوا قبول میشدیم😂😂😂 کدوم هوا دیگ من نمیدونم

من با یکیشون حرف زدم آخر گفت من آزمون دادم قبول نشدم میان انتقامشون و از معلمای سایت بگیرن😂

یه چیزی شنیدن در مورد ازمون استخدامی فک میکنن راحته و آموزش پرورش فوج فوج داره معلم می گیره و اینام میتونستن به راحتی معلم شن ولی نخواستن😂

به دنیای بچه های شیطون و کنترل کلاس و صدای گرفته خوش اومدی...😂

عاشقشونم😅

البته هنوز مشخص نیس ته اینهمه سختی قبولی هست یا ...

توکل بخدا ببینیم چیمیشه

2706