2733
2734
عنوان

سر تموم شدن نذری تیکه پاره شدم☹️☹️☹️+عکس دستم

| مشاهده متن کامل بحث + 2635 بازدید | 97 پست
خوبه خوراک لوبیا بوده دستتو اینجوری کرده، زرشک پلو بود گازت می گرفت😂

😂😂😂😂

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگ بنده خدا دست خودش نبود  حالا میشورم خونش راه میفته هی😐 حداقل کاش ی کاسه دیگ میدادن دلم م ...

عزیزم

کاش بگی مادرت برات درست کنه 

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
یعنی شوهرت دعوا کرد؟

داشت میرفت نابود کنه زنه رو 

بقیه نزاشتن هولش دادن تو ماشین درم بستن نزاشتن پیاده شه ی خانم خیلییییی پیر بود که همچنان داشت فحش میداد نمیرفت😐

البته همسرم اهل دعوا نیست میشناسم میره گیر میده شکایت کنه از زنه 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

😂😂😂😂واقعا خدا رو شکر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم کاش بگی مادرت برات درست کنه 

متاسفانه دست پخت مادرمو تو دوران بارداری اصلا دوست ندارم

بجاش عاشق دست پخت خواهر همسرم شدم شب و‌روز خواب میبینم برام سالاد الویه پخته اورده😂😂بنده خدا میگه چیزی میخوای بپزم ولی پزشکه همش شیفته نیست اصلا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانوما چه رفتار بدی داشته  خب میگفت تو واسش تو ظریفی میریختی باهم میخوردین

اصلا مهلت نداد اصلا نمیدونم قصدش چی بود 

بهرحال من گذشتم گفتم مشکل داشته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاسفانه دست پخت مادرمو تو دوران بارداری اصلا دوست ندارم بجاش عاشق دست پخت خواهر همسرم شدم شب و‌روز ...

بنده خدا مادرت🤦🏻‍♀️😅

بگو بهش وقتینیستی پس تعارفم نکن والا😂🤐

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
بنده خدا مادرت🤦🏻‍♀️😅 بگو بهش وقتینیستی پس تعارفم نکن والا😂🤐

😂😂والا اینقدر بدم میاد هی میگ کاری هست بگو 

من بخاطر ی تیکه غذا لت و پار شدم😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آی قربونت برم مردم دیوانه شدن😔ناراحتت شدم 

کاش پیشم بودی هرچه هوس کردی برات میپختم  

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

یه انگشتشو میکند کلا😭😂

لطفاااا کلایک نکنید 🌼با افتخار تــــرکم ✌🏿❤کـه زخــم هر شکست من حضــور یک جوانــه شد🌱توهمونی هستی که تصمیم میگیری باشی✨زمان میبره ولی میشه🩹💔امیدوارم به خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست🤍شروع رژیم(1403/3/5)وزن اول۷۲👈🏿وزن هدف58👈🏿هدف اول69🔓هدف دوم67🔒هدف سوم65🔒هدف چهارم 63🔒هدف پنجم60🔒هدف اخررررر58🔒به امیدروز که قفل همشون باز بشههه💪🏿❤
2706