2733
2734
عنوان

بنظرتون قد بلندیم چقد تو ازدواجم تاثیر داره؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1224 بازدید | 79 پست
خب حالا شما شاید قد ووزنت تناسب داره ولی اخه من بخاطر کشیدگی دستا و گردن و کل بدنم بگم بهتره... و ل ...

وا ۱۷۰ رو اینقدر بلند میدونی که بدت بیاد؟!!!

جای همکلاسیه ما که ۱۸۰ هست بودی چی میگفتی

ولی من در به در دنبال چاقی ام دریغ از یه کیلو یسری ممنوعیتای غذاییم دارم و چاق شدنو سخت تر میکنه ب ...

برومتخصص تغذیه کمکت میکنه.بعدهم عزیزم زیادسخت نگیربه خودت برس ظاهرتوزیباکن اخلاقتوخیلی عالی کن پوشش مناسب هم داشته باش لباس هم مهمه شیک پوش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قد بلند که خوبههه فقط باید هیکلتو بسازی برو باشگاه و با رژیم درستش کن دوست من ۱۸۱ بود چند ساله ا ...

باور کن خوب نیس

ب همون خداا خوب نیس 😂😂

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚
من ۶۴ کیلو ام تو چندی؟

من خیلی کمه وزنم خیلی خیلی کمبود وزن دارم ...

51 ام من

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚
برومتخصص تغذیه کمکت میکنه.بعدهم عزیزم زیادسخت نگیربه خودت برس ظاهرتوزیباکن اخلاقتوخیلی عالی کن پوشش ...

نکته همینجاس! هیچی بهم نمیاد

لباس تو تنم نمیشینه

ناشکری نکن همه اینا حل میشه با رژیم و ورزش درست.خدای نکرده بیماری خاص ک نداری بابتش نگرانی

حل نشده و نمیشه هم

من وزن نمیگیررم بگیرم هم حس میکنم زمخت تر میشم ب مردونگی هیکلم اضافه تر میشه😣

شما ازدواج خوبی نخواهی کرد عزیزم

وقتی خودت راجب خودت استطور حرف میزنی توقع نکن کسی خوشش بیاد ازت

دیگه هیچ تاپیکی اینجا نمیزنم،اینجا هم مینویسم که اگه روزی یادم رفت و زدم سریع چشمم بخوره بهش!

۱۷۰ انقد آهو ناله میکنی 😂😂😂😂😂 بخدا من ۱۶۹ احساس قد کوتاهی میکنم همش ب مامانم میگم تو ب من نرسیدی من عقدم اینه 

قدت خیلیم عالیه ب جای غر زدن ی برنامه ای چیزی بنویس برا خودت یکم تپل شی

نمیشه که هیچی نیادازیه کسی کمک بگیرتوخریدات بعضی لباساواقعاادموخوشتیپ میکنه ببین چی بهت میاد

میدونی ترجیح میدم خرید نکنم

حس میکنم فقط پولا رو هدر میدم اخرم راضی نیستم از خریدم😞

2706