2752
2734
عنوان

چرا هر غذایی درست میکنم بد مزه اس 🥺😢😐 خسته شدم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 88 پست
مطمئن ترین دستورا رو از کجا بگیرم ؟  خسته شدم از کلیپهای دروغین مجازی

دیگه وقتی قلق آشپزی دستت بیاد متوجه میشی هر کلیپ آشپزی که ببینی چقدر خوب در میاد یا خودت تغییر میدی مثلا می‌دونی ذائقه خانوادت با فلان ادویه یا غذای شیرین یا ترش  یا...جور نیست

راستش من از جای مشخصی نمی‌گیرم دستورارو از جاهای مختلف کلیپ میبینم اونم غذاهای خاص وگرنه خورشت ها و اینا رو از مامانم و مادر شوهرم یاد گرفتم

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
ممنون عزیزم‌. چه ادویه هایی استفاده میکنید؟ راستش من اصلا نمیدونم چه مقدار نمک نیازه؟ غذا یا شور می ...

یه سایتی هست به نام آقای چاشنی

دنیای ادویه ست پیجم دارن و اونجا کاربرد ادویه هارم میذارن

ادویه های ترکیبیشونم محشره

مثلا ادویه پلو یا ادویه مخصوص مرغ و ماهی یا ادویه قیمه و قرمه و …

تخم گشنیزم فوق العاده ست من تو همه غذاهام میریزم البته باید تخمشو موقع استفاده بکوبی یا بسابی من برند کیچن رز میگیرم که خودش مثل فلفل سابه و هروقت نیاز داری کافیه بچرخوبی و اسیاب شده تحویل بگیری

دیگه اینکه غذاهاتو باحوصله درست کن و زمان کافی برای پخت بده بهشون و آب کمتری تو خورش ها و سس مرغت بریز

باشعله کمتر غذاهاتو بپز

از اینجور نکته ها زیاده به مرور خودت دستت میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیاز و سیب زمینی هم ریختم افتضاح شد

مرغ آب باز میکنه زیر فویل بد میشه 

من نیمپز میکنم بعد بدون فویل و با رومال روغن فراوون میزارم فر که برشته بشه

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃
اکبر جوجه باید رون مرغ بزار نیم ساعت با پیاز زردچوبه بپزه بعد تو روغن قشنگ سرخ سرخش کن برای سس روشم ...

ممنون عزیزم

یه پروازی پر شور ❤️650❤️ درود بر کاپیتان و بچه ها
عزیزم مرغ باید حداقل یه روز بمونه تو مواد بعدش تو فر بدمزه میشه رون مرغ که اصلا برا کبابی خوب نیس فق ...

ممنون که بهم امید دادی  

مرغ آب باز میکنه زیر فویل بد میشه  من نیمپز میکنم بعد بدون فویل و با رومال روغن فراوون میزارم ...

روش خوبیه استفاده میکنم

بعد سبزیجاتم استفاده میکنید

مرغ نمیچسبه به سین

مرغ آب باز میکنه زیر فویل بد میشه  من نیمپز میکنم بعد بدون فویل و با رومال روغن فراوون میزارم ...

نمیچسبه به سینی مرغ؟

رب اضافه میکنید؟

نه عزیزم

میشه مرغ زعفرانی

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

پستم بعدا ریپلای کن 

روش مرغ ذغالی هم بیام برات بنویسم 

شاید از این غذا خوشت آمد

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
ممنونت میشم عزیزم

سلام عزیزم

من هرچی نکته برای پخت مرغ بلدم بهت میگم 

اول سعی کن مرغ زنده بخری 

هر موقع خواستی مرغ درست کنی اول یکم توی آب بجوشون یه مقداری کف و خون آبه از مرغ خارج میشه 

اینارو بریز دور 

پیاز طلایی کن مرغ هات بهش اضافه کن خوب تفت بده 

بهش فلفل و زردچوبه بزن و آب بریز تا مرغ بپزه وقتی دیدی پخته شده حتما نمک بزن که گوشت مرغت کامل نمکی بشه

میتونی بزاری مرغ با همون مزه ها به روغن بیفته در آخر بهش زعفرون اضافه کنی 

ذغال قلی..ون روی پیک نیک یا شعله گازت کامل رخ کن 

یه ظرف فلزی بزار وسط مرغ هات ذغال بزار روی ظرف فلزی 

اندازه 4/5 قطره روغن روی ذغالت بریز و فوری در قابلمت با دمی ببند 

نباید دود ذغال بزنه بیرون 

بعد از 5/10 دقیقه میتونی درش باز کنی و نوش جان کنی 

امیدوارم دوست داشته باشی

سلام عزیزم من هرچی نکته برای پخت مرغ بلدم بهت میگم  اول سعی کن مرغ زنده بخری  هر موقع خ ...

ممنون عزیزم . این مرغ دودی خیلی تعریفشو شنیدم خوشمزس؟