2752
2734
عنوان

ای کاش دل و جرات داشتم دماغمو عمل میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 34 پست
اوم‌مال منم قوز داره لعنتیییییی🥺شوهرم همش بعضی موقع ها میگع تونله😣😥بعدش ک ناراحت میشم میاد میگه ش ...

برای من همشش گوشته😓😂😂😂

تازع مبگن دماغ گوشتی زیاد خوب نمیشه بعد عمل

هرکی عمل کرده اینقدر مصنوعی شده چهرش که خودش پشیمونه 

نه بستگی به سبکی داره انتخاب میکنی 

اطرافیانم اونایی عروسکی عمل کردن مصنعی میزنن ولی طبیعی ها نه فقط نقصش را بر طرف کردن اصلا معلوم نمیشه عمله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای من همشش گوشته😓😂😂😂 تازع مبگن دماغ گوشتی زیاد خوب نمیشه بعد عمل

ارع منم شنیدم خداروشكر برا من استخونیه😁😂

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻

از من ترسو تر اصلا نبوده و نیست

یعنی در حد مرگ ترسوام و از امپول و سوزن بیزارم

ولی عمل واقعا راحته

ی انژیوکت و ی امپول ضدحساسیت بعد عمل تزریق میشه چیز دیگه ای نداره

منم دماعم گوشتی بود انحرافم داشت رفتم عمل کردم الانم خیلی خوب شده بهمم میاد قیافمم مصنوعی نشده

قابل توجه اونایی که میگن هرکی عمل کرده پشیمونه😶

من دیوونه نوبت عملم گرفتم ترسیدم نرفتم الان ۶سال گذشته هنوز عمل نکردم 

ینی فقط من انقد شجاعم 😐 تنها رفتم بیمارستان حتی همراه نداشتم عملم کردم تنها برگشتم خونه هیشکی کنارم نبود

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
از من ترسو تر اصلا نبوده و نیست یعنی در حد مرگ ترسوام و از امپول و سوزن بیزارم ولی عمل واقعا راحته ...

پیش کی عمل کردی عزیزم؟ منم میخوام عمل کنم تابستون ولی دودلم پیش کی برم

و اینکه طبیعی بود یا فانتزی؟

درد و ندارع ؟؟ مال منم گوشتیه میترسم بد بشه بعد عمل 

نه بابا ی لحطه انژیوکتو میزنن رو دستت درد داره فقط

یعد عمل بهت مسکن میدن هیچی حس نمیکنی

حین عملم که بیهوشی هیچی حس نمیکنی

فامیلای ما همشون دماغشون گوشتی بود الان که عمل کردن به حدی دماعشون خوب و خوشگل شده که حد نداره خیلیم بهشون میاد

اصلا استرس نداشته باش اینکه میگن گوشتی بد درمیاد الکیه دکتری که کارش بلد باشه هردماغیو خوب عمل میکنه

پیش کی عمل کردی عزیزم؟ منم میخوام عمل کنم تابستون ولی دودلم پیش کی برم و اینکه طبیعی بود یا فانتزی؟

من شهرستانم

من نیمه فانتزیه

برای طبیعی یا فانتزی بودنش ب خود دکتر بگین اون بهتر از شما میده

عمه من فانتزی عمل کرده و خیلی بهش میاد دخترش طبیعی عمل کرده و اصلا بهش نمیاد باید بسته به فرم صورت انتخاب بشه

2706