2752
2734

من بشددددت ترسو ام ینی از اینایی ام که یه امپول میخان بزنن میترسن یا کلا بیمارستان میرم ملاقات کسی از بیمارستان اینا میترسم

کاش ترسو نبودم و دماغمو عمل میکردم

پولشم البته ندارما ولی اگرم داشتم بازم میترسیدم از عمل

دماغم خیلی گوشتیه اعتماد به نفسم رو ازم گرفته 

امروز داداشم مسخرم کرد بعدش گفت نه منظورم این نبود😓😓

عزیزم اول پولشو جور کن بعد غصشو بخور😄

شاید یه روزی دوست داشتی مادر بشی

دیگه ترسیدن معنایی نداره

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه می‌دونم پولشم باشع باز نمیرم انقدر که ترسوام

عزیزم ترسش عادیه ولی به این فکر کن خیلیا قبل از تو انجامش دادن و الان دارن از مماخ جدیدشون لذت میبرن😅

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

اوم‌مال منم قوز داره لعنتیییییی🥺شوهرم همش بعضی موقع ها میگع تونله😣😥بعدش ک ناراحت میشم میاد میگه شوخی کردم خیلیم قشنگه😥ولی من ک میدونم دماغم زشته قوز داره و بالاخره ی روز میرم و عملش میکنم 😣اونوقت ببینم جرات میکنه چیزی بگه ولی منم میترسم بهم نیاد🥺نمیدونم بعضی از دوستام میگن مال تو استخوانیه خیییلییی قشنگ میشی و فلان 

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻
2706