2752
2734

میدونید بزرگترین ظلم طبیعت از نظر من به جنس ماده زایمان هست خودمون به کنار دلم خیلی برای حیوانات میسوزه مثل گربه و اسب و دلم برای مرغ میسوزه وقتی تخم میزاره :)) چون دکتر ندارن بیمارستان ندارن حتی مایی که بیمارستان داریم دکتر داریم چقدر زایمان طبیعی عذاب می کشیم 

تازه اونا چند تا چند تا بدنیا میارن یادمه یه گربه خیلی خوشگل می شناختم از بچگی می شناختمش تا وقتی بزرگ شد این گربه همش جلو چشم بود تا اینکه یکی دو سال گذشت و دیدم انگار همش خسته اس و یکم بی حاله زیاد می‌خوابه بعد یه روز دیدم زایمان کرده و چند تا بچه گربه دورشه انقد دلم سوخت براش 

گربه نره یعنی بابای بچه ها هر چند وقت یبار از رو دیوار راه می‌رفت و دید میزد و بعد میرفت ..

حالا نه‌فقط گربه همه حیوانات

در مورد راز بقا هم که نگم چقدر دلم میسوزه وقتی فکر می کنم که همین الان دارم اینو تایپ می کنم یه حیوان شکار شده و داره خورده میشه توسط یه حیوان دیگه در حالی که چقدر جونش براش عزیز بود و تلاش کرد فرار کنه و خودشو نجات بده

کاش کم تولید مثل انجام می‌شد و آسونتر بود غذای حیوانات هم گیاه بود آب بود فتوسنتز بود 

نظر شما چیه

_حالا میدونم میگید که درد زایمان باعث میشه مادر بچشو دوست داشته باشه ولی واقعا اینطور نیست آدم بچه شو در هر صورت دوست داره مگه ما از مردا عاطفه مون بیشتر نیس چرا اونا بعنوان پدر بچشون دوست دارن در حالی که نه حملش کردن نه بهش شیر دادن 

_کاش دنیا یکم مهربون بود

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc

عزیزم این قانون طبیعته شما خیلی تاثیرپذیر و حساسی دیگه

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شهره لرستانی مشکلش روحل کرد

توهم برو

ولی فکرکنم درداون عملهااز۱۰۰تازایمان بدتره

حالاخوددانی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

فقط اونجا که گفتی گربه نره از بالای دیوار دید میزد 😂

بله درسته

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
شهره لرستانی مشکلش روحل کرد توهم برو ولی فکرکنم درداون عملهااز۱۰۰تازایمان بدتره حالاخوددانی

متاسفم برای طرز فکرتون اون از اول پسر بود عکسهای نوجوانی شو برو ببین قضاوت نکن

عزیزم مال اینه که مردا در مورد مشکلاتشون حرف نمیزنن و تودار هستن. اونا هم مشکل کم ندارن.‌

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷

چه ربطی داره

خب میگم علم پیشرفت کرده میشه تغییرجنسیت داد

اتفاقاتنهاکشوری که قانوناوشرعامخالفت نداره ایرانه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

اخی خب گیاها هم جان دارن حالا چون حرف نمیزنن بس مهم نیستن میدونی وقتی ی برگ کاهو رو گاز میزنی 😭😭😭چنتا اوند کوچولو قطع میشه اا خدایا گیاهان چقدر مظلوم هستن حالا چون نمیتونن راا برن مستحق خورده شدن هستن چقدر ظلم میشه به گیاه 😭😭😭🤣😭😭

آره از اول پسر بود ولی میتونست هز پسر دیگه حامله شه

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
فقط اونجا که گفتی گربه نره از بالای دیوار دید میزد 😂 بله درسته

آره پیشت می‌ کردم بره ازش عصبانی بودم بخاطر هوسش گربه عزیزمو به این حال انداخته بود با اینکه جوجه هاش خیلی خوشگل بودن ولی من دلم برای خودش ریش ریش شده بود

2706