2752
2734
عنوان

زن داداشم و داداشم میخوان برا چند ماه بیان خونم چطور دست به سرشون کنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 67138 بازدید | 750 پست

کلید های خونه رو بدید به پدرتون و یه مدت برید خونه پدر زندگی کنید

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه الان برادرتو راه بدی بابات خرجی و خونتو میگیره دو ماه دیگه چهارتایی باید دنبال جا باشید بابات واقعا خط قرمزاشو مشخص کرده براتون خدا گه خدا بود بعد رد شدن از خط قرمزش از بهشت بیرونمون کرد 

عزیزم،من همچین شرایطی رو تو فامیلام از نزدیک دیدم،اولش خانوادش مثل شما قهر کردن و راهشون ندادن وقتی کم کم عروس رو راه دادن تو خونشون فهمیدن که چقدررر دختر خوبیه،الان از دخترِ خودشون بیشتر میخوانش،مگه اون خانم مطلقه بوده حق ازدواج با پسر مجرد نداشته؟اگه چنین چیزی بد بود دین ما خودش ممنوع میکرد..کاش قبول کنید شاید خانم خوبی بود،ما هم جنس هم هستیم ی کم هوای هم رو داشته باشیم خیلی دنیا قشنگتر میشه

میگن چند ماه ولی دروغ میگن بیان دیکه نمیرن

به پدرت بگو بعدم در خونرو قفل كن برو خونه بابات تا آبا از آسياب بيفته 

فقط 39 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜💜دائماً يكسان نباشد حال دوران غم مخور💜💜
عزیزم،من همچین شرایطی رو تو فامیلام از نزدیک دیدم،اولش خانوادش مثل شما قهر کردن و راهشون ندادن وقتی ...

ما کاری به کارش نداریم 

ولی بی احترامی که بهمون شده رو نمیتونیم فراموش کنیم 

این خانوم و برادرم حتی تاریخ عقد رو نگفتن به ماها 

هر چند پدرم اطمینانی به زن داداشم نداره و معتقده بخاطر پول زن داداشم شده 

ما کاری به کارش نداریم  ولی بی احترامی که بهمون شده رو نمیتونیم فراموش کنیم  این خانوم و ...

همین که کاری ب کارش نداری بده عزیزم

حالا ک برادرتون باهاش ازدواج کرده با بابات صحبت کن،ی شب خونه بابات دعوتشون کنید،مگه دنیا چند روزه؟

عزیزم،من همچین شرایطی رو تو فامیلام از نزدیک دیدم،اولش خانوادش مثل شما قهر کردن و راهشون ندادن وقتی ...

بحث مجرد و مطلقه بودن نیست 

مخالفت پدرم با ازدواج برادرم دلایل دیگه ایی داره 

[QUOTE=340259649]میگن چند ماه ولی دروغ میگن بیان دیکه نمیرن[

البته بهترين راه اينه كه رك باشي و بگي نيان  قدرت نه گفتن داشته باش يا به پدرت پناه ببر 

فقط 39 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜💜دائماً يكسان نباشد حال دوران غم مخور💜💜
2706