2752
2734
عنوان

رژیم حذف قند

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 42 پست
۳۰ کیلو رو هنوز کامل کم نکردم ۱۵ کیلو کم کردم ولی با سالم خوری و ورزش درمنزل یه چاق خوشفرم شدم😁

عااالیه فقط ۱۵ تا دیگه مونده 🫶

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبلا گرفتم، واقعا خوب وزن کم کردم ولی خیلی موهام ریخت بعدش 😢

آخه کتو کنارش مصرف قرص مکمل، پودر سبوس برنج، روی -سلنیوم، مولتی ویتامین و ویتامینای کامل مو می خواد و هر رژیمی بعد از هر شیش ماه باید یکماه با رژیم دیگه ای جایگزین بشه که کمبودای بدن جبران بشه.

بر چهره دلربای مهدی صلوات
به من گفتن اگه چربی خونت بالا باشه یا کبدت چرب باشه چون مصرف چربیت با شروع رژیم کتو بالا میره ریسکش ...

خوب شد گفتی عزیزم 🩷

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
آخه کتو کنارش مصرف قرص مکمل، پودر سبوس برنج، روی -سلنیوم، مولتی ویتامین و ویتامینای کامل مو می خواد ...

اتفاقا کل اون سه ماه مکمل منیزیم و مولتی ویتامین و یه مکمل دیگم بود که میخوردم الان یادم نیست، ولی بازم خیلی ریخت موهام 😢

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤