2733
2734
عنوان

بزرگ مرد کوچک من 🥹😍+عکس

317 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها پسرم  شش سالشه موقع ظهر خواستم نهار درست کنم نیاز به سیب زمینی داشتم دیدم تموم شده به پسرم گفتم خونه باش من برم سوپر مارکت سیب زمینی بگیرم بیام اونم گفت منم میام یهو همینجوری بهش گفتی پس من خونه میمونم تو برو بخر خواستم اینجوری بگم که اون نیاد دیدم اونم جدی گرفت گفت باشه میرم رمز کارتم که بلدم 😁بچم کلی ذوق کرد و بهم گفت چی بگم گفتم بگو یک کیلو سیب زمینی می‌خوام اونم کارت و گرفت و رفت 

وای خدا خیلی حس خوبی بود برای اولین بار رفت برام خرید کرد هر دو مون کلیدی ذوق کردیم 😍البته چون اولین بارش بود  من اومدم بیرون در نامحسوس نگاش کردم تا بره و بیاد ولی خودش نفهمید..الان عکسشو می‌ذارم ببین چه با افتخار سیب زمینی هارو بالا گرفته و بهم نشون میده من غش نکنم برااااش🥹🥹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اوخودااا😍😂

عجب ماه بلندی تو که گردون را بگردانی ...... سعدی: چو رسی به کوه سینا اَرَنی مگو و بگذر ، که نیارزد این تمنا به جواب لَن تَرانی _حافظ:چو رسی به طور سینا اَرَنی بگو و بگذر ؛ تو صدای دوست بشنو نه جواب لَن تَرانی _مولانا: اَرَنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد ،تو که با منی همیشه،چه تَری،چه لَن تَرانی😍

الهی خدا حفظش کنه 

هرجایی نگاه میکنم شما رو کنار خودم تصور میکنم ..... هر روز به  امید دیدارت نفس میکشم و زندگی میکنم ...دلم میخواد جانم را فدایت کنم ... دلم میخواد وقتی به جرم دوست داشتنت جانم را گرفتند در آخرین لحظات زندگینامه ام بغلم کنی و من برای آخرین بار در دلم قربون صدقه ات بروم و بگویم :( دیدی فدات شدم ؟)عطرت رو استشمام کنم و با خیال راحت جان دهم 

ماشاالله خداحفظش کنه 

هم سن پسره منه

مخالف نظرمی ریپ نزن و بی ادبی وتوهین نکن که حوصلتو‌ندارم😒وکاریری هم ک جوابشو ندادم یعنی باهاش حال نمیکنم🦦.👈من نه اهل فوش دادنم نه حوصله بحث دارم وهم از بی ادبی بیزارم  .اومدنم ب اینجا صرفا فقط برای اینکه ذهنمو کمتر درگیر مشکلام کنم و دوس دارم بیشتراینجا بابقیه دوستان بگم‌وبخندم .پس اگه شوخی کردموتو بد برداشت کردی،بدون اون مشکل توعه😊

ای جان 

منم دخترم از لوازم التحریری خرید داشت کارت دادم واسه اولین بار خودش رفت داخل مغازه خریداشو کرد،رمزمو از بچگیش بلد بود. منم بیرون تو ماشین مواظبش بودم 

کلی حال کرده بود 

خدا برات حفظش کنه 

خوشبختی شو  ببینی انشاالله

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

پسرمنم ۷ سالشه چند وقتیه خریدای خونه رو میکنه رمز کارتم کجوکوله میگه ولی باز میخره میاره خیلی خوبه واقعا انگار تو خونه مرد داری ، من منتظرم زودتر بزرگ بشه ماشین برونه منو ببره دور دور😂😂😂

2706