2733
2734
عنوان

مامانا تروخدااااااااااا ی لحظه فقط وتتونو بهم بدین😞😞😞حساسا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 61 پست
زخم چرکی بودن، کپسول آنتی بیوتیک شکستم روشون خیلی خوب بود، زود خشک شدن،  طول میکشه تا خوب بشن، ...

الان که خوب شدن این شکلی ان

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
عزیزم  حق داری  پماد بزن اگه میخاره

بیا عکسشو ببین آبله ست یا این ویروسه

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آبله فکر نکنم اینطور باشه  کل بدن میزنه  جوسای بزرگ  سرش سفیده

بخدا رد دادم دیگه،اول فک کردم چیزی نیشش زده،بعد گفتم آبله ست کلی استرس کشیدم حالا هم که☹️☹️☹️☹️☹️

آره حتی شدیدتر

این مال روز اولشه،بعد آبکی شدن بعضیاش،نمیدونی چه استرسی کشیدم د چقدر اذیت شدیم جفتمون،خوشحال بودم که دیگه گذروندش،میخواستم بزارمش مهد با خیال راحت

الهی ک سلامت باشه  از استرس دیگه داریم متلاشی میشیم

عزیزانت سلامت باشن گلم❤️

واقعا به معنی واقعی کلمه متلاشی شدم من این چند وقت

این مال روز اولشه،بعد آبکی شدن بعضیاش،نمیدونی چه استرسی کشیدم د چقدر اذیت شدیم جفتمون،خوشحال بودم که ...

بابا بیخیال، آبله هم سختیش چند روزه، خودتو زیاد اذیت نکن، منم ده روز درگیر بودم، گلو خودم داشت میترکید، مهمونم داشتم این وسط ولی گذشت

بابا بیخیال، آبله هم سختیش چند روزه، خودتو زیاد اذیت نکن، منم ده روز درگیر بودم، گلو خودم داشت میترک ...

منم گرفتم ازش ولی دونه نزدم،دلم واسه خودش میسوزه هی گفتم همین ب بار اینجوری شدی دیگه ،راحت میشی دیگه نمیگیری،بمیرم برا بچم😔چقدرررر مادر بودن سخته

من هنوز با مشکلات گوارشیش درگیره بچم😞ده روزه تقریبا،زخم شد دونه هاش یا محو شدن؟چجورین؟

عزیزم دخترتون چند سالشه ؟ مشگل گوارش یر همین بیماری گرفته یا از قبل داشته؟؟؟ من دخترم ۱۰ ماهشه هفته پیش دونه ریز ریخت یهو یکمم بی حال و بی اشتها تا ۲۴ ساعت ولی بعد یهو دونه ها کم و کم تر شدن یجورایی محو شدن و بهتر شد منم اولش تا دیدم گفتم آبله ست هرچند شنیدم بچه زیر یکسال نمیگیره

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!
عزیزم دخترتون چند سالشه ؟ مشگل گوارش یر همین بیماری گرفته یا از قبل داشته؟؟؟ من دخترم ۱۰ ماهشه هفته ...

۵ سالشه عزیزم،اول دونه زد حالم خیلی خوب بود،فقط شب تو خواب بیقرار شد بعد از اینکه بدنش دونه زد تب و اسهال و استفراغ گرفت شدییییییید که تا الانم هنوز کامل خوب نشده،فک کنم ده روز هست،الان زخم خشک شدن دارن خوب میشن،خودمم ازش گرفتم ولی دونه نزدم

۵ سالشه عزیزم،اول دونه زد حالم خیلی خوب بود،فقط شب تو خواب بیقرار شد بعد از اینکه بدنش دونه زد تب و ...

عزیزم انشالله خدا سلامت نگهش داره گلم چه میشه کرد واقعا مگه با غصه خوردن از مشکلات ما مامان ها چیزی کم‌ میشه؟! یکم رها کن و ریلکس باش هرچند میدونم سخته مخصوصا دیدن ناراحتی و بیماری بچه بنظرم که خیلی شبیه آبله ست این چیزی که میگید مخصوصا که میگید الان زخما دارن خشک میشن بنظرم به مدت چند ماهی احتیاطش کنید تا جسم‌و جون بگیره جاهایی که پر خطره نبرید که اگه آبله نبوده نگیره ولی بعدش ایراد نداره هر جا رفت اگه واقعا آبله بوده که هسچ و خدارو شکر دیگه نمیگیره اگه هم نبوده و خدایی نکرده گرفت بازم جای شکرش باقیه تا کوچیکه گرفته و دیگه تموم میشه 

میدونی من ۳۵ سالمه هنوز نگرفتم بچه هامم نگرفتن میترسم اگه اونا بگیرن و به من بدن زونا بشه و داغونم کنه پس بزارید تا کوچیکه بگیرن

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!
عزیزم آبله نبود من بهش نئوتادین دادم

خوبی عزیزم؟چخبر از گفتمان پدر و همسرت

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2706