2733
2734
عنوان

مامالي و ارديبهشت جادويي+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 7077 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر سفرت قشنگه مامالی منم ازینا داشتم تو اسباب کشی گم شد   احتمالا با ماشین میری پیک نیک من خ ...

چهارنفر بوديم وسيله ام اندازه ي دو تا دست بود

تنها هم زياد رفتم

يه كوله براي پيك نيك تنهايي كاملا جواب ميده

ممنون عزيزم

عزیزم میشه بگی اون دستمال‌های گوگولی که تو تاپیک های مشابه دور ساندویچ هاتون هستن چی اند؟ دستمال سف ...

عزيز دستمال سفره ي كاغذي هستن

تو فروشگاهها چشمم خورده خريدم

بالاخره تاپیک جدید زدی🤪😍😍😍😍

یعنی یه جور عکس میندازی و از محل زندگیت تعریف میکنی 

من عاشق این شدم که بیام کیش زندگی کنم..همش دست دعام که از طریق کار همسرم بیام اونجا زندگی کنم🤭

زندگی همینه ادما باید لذت ببرن از محل زندگیشون ،از آدمای اطرافشون،اصلا از همه چی 

اینو توخوب یادگرفتی👌🏼

امیدوارم من و امثال من هم تا دیر نشده بتونیم این خوبی رو درحق خودمون بکنیم که از موقعیتی که توش قرار داریم لذت ببریم🤲

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔

سلام مامالی عزیزم چققددر خوشحال میشم و چشام برق میزنه وقتی از شما تایپیک میبینم چون این روزها اونقدر دلم شکسته و فقط منتظر الهاماتم از خدا و خوندن حرفایی ک بهم انرژی دوباره برا زندگی بده میدونم ناامیدی خیلی بده ولی وقتی سراغت میاد باهزار دلیل و مدرک خیلی سخت میتونی دورش کنی ممنونم از عکسای قشنگ‌و حرفتی قشنگی ک میزاری من خیلی دلم میخاد حس کنم دوباره زیبایی ها رو  ولی انگاردچار افسردگی شدم 

ای دل چه خوب بود تو را هم نداشتم... 
2706