2752
2734
عنوان

مامالي و ارديبهشت جادويي+عكس

7311 بازدید | 113 پست

سلام عزيزاي دلم❤️

حالتون چطوره

ارديبهشت امسال به نظرتون جادويي نبود؟!

كلي لطيف و باروني، خنك وبهاري بود،

من سعي كردم هر لحظه اش رو زندگي كنم.

قبل اينكه عكساي ارديبهشتم رو بذارم ميخوام يه چيزي بهتون بگم امشب؛

زندگي فوق العاده سخت، درهم شكننده و گاها تلخ و بي رحمه!

رنج هاي پي در پي

اخبار وحشتناك

از دست دادن هاي غم انگيز

بي عدالتي….

اما

لا به لاي اين همه اتفاقات سهمگين، نورهاي كوچيك و درخشاني هست كه كمكمون مي كنه دووم بياريم

حتي باعث ميشه فكر كنيم با تموم اين دردها ، ارزش تجربه كردن رو داشته.

نورهاي زندگيتون رو با اشتياق ببينيد و دو دستي بچسبيد بهشون، تا بتونيد زماني كه درهم شكسته ايد ، باز هم ادامه بدين و خودتون رو از نو بسازيد.

من با رنگ ها زندگي ميكنم و به صورت جنون واري ، رنگ ها رو از دل زندگي ميكشم بيرون؛

از كلمات قدرت ميگيرم. چطوري؟

تو بطن كتاب هايي كه ميخونم فرو ميرم ، دوباره و دوباره زندگي رو از نگاه شخصيت هاي كتاب هايي كه ميخونم، تجربه ميكنم.

به ادم ها عشق مي ورزم با مدل خودم…نيازي به هزينه هاي انچناني ندارم… روز معلم براي استادم يه شاخه گل متفاوت گرفتم ،  با اون روي جدي و متفكرش ، يهو قشنگ ترين لبخند و قدرداني دنيارو تحويلم داد🥹

يه روز قشنگ بهاري مادر و خواهر همسرم رو پيك نيك دعوت كردم، وقت زيادي نداشتم و همه چيز حاضري بود اما اين دو نفر به قدري ذوق كردن و خوشحال شدن كه گفتني نيست🥰

و مثل هميشه به تنهايي خودم كه پر از برگه نت هاي موسيقي و طعم خوشايند قهوه تو كافه هاي شلوغ و قشنگه پناه بردم😊

لطفا شما هم از نورهاي كوچيك زندگيتون برام بگيد…❤️

سلام مامالی قشنگم ..

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامالی و غذاها و ظرفای خوشرنگ و جذابش

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

مامالی زیبا سلام

مثل همیشه لذت بردم از نوشته ها و عکسهای زیباتون

من هم یاد گرفتم از لحظه های کوچیک زندگیم لذت ببرم

حتی از اتو کردن لباس کارم

پختن غذا برای همسرم

درست کردن شیرینی های جدید

خوراکی های خوشمزه لذت میبرم

من هم با بوی قهوه انرژی مضاعف میگیرم

و با شنیدن اتفاقات تلخ چندروزی متوقف میشم و به فکر فرومیرم

چقدر مرگ و پایان زندگی میتونه یهویی باشه 

پس باید زندگی رو زندگی کنیم و دست نخورده نذاریمش برای بعد

اردیبهشت برای من هم ماه خوبی بود 

بسیار باشه از این اردیبهشت ها برای هممون بدور از خبر بد 

چقد شمااا خوبین اخه🥺

خدا حفظتون کنه از بلا و بدی و بیماری🤍

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹
2706