2752
2734
عنوان

همسرم میگه بچه رو سقط کن !!!!

437 بازدید | 28 پست

تازه فهمیدم باردارم میگه سقط کن نمیتونم نگه دارم 

یه دختر شش ماهه دارم 

روش جلوگیری طبیعی بود 

الان این متن می نوشتم نزدیک بود سر دخترم به گهواره بخوره

من از سقط عمدی میترسم از کارماش از قتل 

ولی همسرم اصرار داره 

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همین دوتا بچه بیار دیگه نیار

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
که تو خداوند رویدادهای محال بودی و هستی🌝 خدایا بخاطرِ داشتنِ فرزندی سالم، باهوش،عاقل،زیبا و خوش شانس هزاران بار شکرت♥️  (الحمدلله کَما هُوَ اهلَهٌ)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روش جلوگیری طبیعی دیگه چه روشیه اخه

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

طبیعی روش جلوگیری نیست عزیزم 

میتونستید از یه روش محکمتر استفاده کنید برای جلوگیری

و اینکه هرطور شده سعی کن سقط نکنی گناه داره اون بچه به خواست خودش بوجود نیومده

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 

کاش یاد بگیرید روشی به نام روش جلوگیری طبیعی وجود نداره وگرنه هیچ وقت از این طریق باردار نمیشدید🙄

سهل انگاری از خودتون بوده حالا هم که اتفاق افتاده پای همه چیش باید وایسین بنظرم بشین با همسرت صحبت کن و ازش بخواب بیشتر به این مسئله فکر کنه 

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2706