2733
2734

بچه ها یک دنیا ممنون میشم را.هنماییم کنید، سال ۹۶ کسی انجا سز کرده؟ راضی بودید از رسیدگی و پرسنل؟ هزینه سزارین چقدر شد انجا؟ خواهشا کسی می دونه کمک کنه

عزیزم من امسال را خبر ندارم ولی دوستم حدود ۱سال و نیم پیش سز کرد خیلی راضی بود میگفت رسیدگیشون عالیه هزینه اش هم شده بود ۲تومن.بازم زنگ بزن بیمارستان بپرس .ببخشیذ اطلاع ندارم

این نیز بگذرد.پس انشاالله به بهترین وجه بگذرد.آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من امسال را خبر ندارم ولی دوستم حدود ۱سال و نیم پیش سز کرد خیلی راضی بود میگفت رسیدگیشون عالیه ...

عزیزم همین که اومدید یک دنیا ممنون، ناچارا برنامه بیمارستانم عوض شده خیلی ناراحتم بابت هزینه ای که پیش بینی نکرده بودم، دکترم گفت سز ۲۸۰۰ انجا ولی بعید میدونم انقدر باشه اخه دوست خودم خرداد ۹۵  ، ۴ تومن داد چرا؟ البته ۲ تومنش رو بیمه تکمیلی داد و ۲ تومن خودش

2742

سلام دوست عزیز.منم قراره ایشالا شهریور کلینیک خانواده سزارین بشم.از دکترم که پرسیدم گفتن حدود 3.5 .ولی خودم از بیمارستان هزینه را نپرسیدم.دکتر من خانم دکتر سلطانی هستن.دکتر شما کی هستن؟

2740
سلام دوست عزیز.منم قراره ایشالا شهریور کلینیک خانواده سزارین بشم.از دکترم که پرسیدم گفتن حدود 3.5 .و ...

سزارین انتخابی هستید؟ دکترتون قبول کرد؟ من امروز رفتم پرسیدم صندوق گفت ۳۳۰۰ گفت با اتاق خصوصی حساب کرده و بیمه تامین اجتماعی دو بار پرسیدم این حداکثر هزینه است گفت بله راست و دروغش با خودش، البته پمپ درد جداست که ۱۳۰ تومنه، ولی به نظرم تا موقع ترخیص کلی هزینه ریز ریز اضافه میشه دوباره