2752
2734
عنوان

بیاید عکس خودتونو و اونی که شبیهید بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 10463 بازدید | 556 پست
اسی خودتم نازی که، استایلتو دوست دارم. ماشالله به موهات کجایی هستی؟

فداتشم 

ترکم عزیزم

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دانشگاهمون کجا هست

من دانشجوی دانشگاه خلیج فارس بوشهر بودم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
شیرازیا توی دانشگاه ما زیاد بودن، همه جوره هست‌ . اما نصفشون خیلی اهل تیپ و....هستن، سفید و خوشگل(ال ...

آخه شنیدم اکثرا گندمین و معمولی 

ولی به تریپشون خیلی میرسن😁😁😁

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
سرخک جان چهرت خوبه ابروهات بوتاکس بشه خیلی بهت میاد

دودلم برای بوتاکس میترسم ابروهام خیلی بره بالا

لطفا برای عاقبت به خیری و موفقیت بچه هام و خوشبختی شون صلوات بفرستید
نصف  چهره گراشتم

عالی😍

خودم نمی‌دونم شبیه کیم

شبیه کسی نیستی ولی قشنگی 

2706