2752
2734
عنوان

ایا انتظار من از پارتنرم زیادی و رویاییه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 33 پست

من به عنوان پسر تمام این کارا رو برای پارتنرم کردم. آخرش گفت یکی دیگه رو دوس داره. یکی دیگه تو ذهنشه :(

پشت دستمو داغ کردم اگه کسی رو دوست داشتم تو رفتارم بهش نشون بدم. 

آدما بفهمن عاشقشونی پست میزنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینکه حمایتگر باشه کلا بحثش با این قضیه خیلی جداست....

حمایتگر ینی که طرف حواسش هست کجاها پول کم داری نذاره دستت خالی بمونه ، حواسش هست چه لباسی رو خوشت اومده اگه اون لحظه تواناییشو داره برات تهیه کنه ، حواسش هست حالت بده با هر روشی حالتو خوب کنه.... حواسش هست دنبال چی هستی تو رو سمت اون چیزی که میخوای هول بده.... اینکه پریودی باید حواسش به پریودیت باشه و فلان کار رو بکنه یکم لوس بازیه و خب برای پسرا هم سخته....و اینکه اگر طرفت آدمی باشه که خیلی مسئوله و دغدغه ی کار کردن و رسیدن به چیزای بزرگ رو داره اصلا ازش همچین انتظارای پیش و پا افتاده ای نداشته باش

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2731

نباید مقایسه کنی، مدل محبت کردن ادما متفاوته، یکی کلامی یکی هدیه می گیره، اگر شرایط کلی اش اکی هست. مته به خشخاش نگذار

عمرا ادم بدون عیب پیدا کنی، اون پارتنر دوستتم یک عیب هایی داره که شما نمی دونی فقط ظاهر و می بینی

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
من به عنوان پسر تمام این کارا رو برای پارتنرم کردم. آخرش گفت یکی دیگه رو دوس داره. یکی دیگه تو ذهنشه ...

همه مث هم نیستن شما انتخابت اشتباه بوده

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

از بعضیا میگن نباید انتظار محبت کلامی داشته باشی،بلد نیستند.

بعضیا بلد نیستند مثل جنتلمن ها غربی برات در باز کنند و خم و راست بشن و... ،اینو کسی بهش یاد نداده.

این آقایی که شما گفتی اینطور به نظر نمیاد که بلد نیست و نمیتونه،اون رابطه اتون رو تو موقعیتی که بخواد اونجوری خرج کنه نمیبینه...

همه مث هم نیستن شما انتخابت اشتباه بوده

شاید. ولی دختر و پسر فرقی نداره. به عنوان کسی که جیگرش آتیش گرفت بعد اون همه محبت .تنها تجربه ای که به دست آوردم این بود.

به عنوان یه پسر به این خانوم توصیم اینه . یکم ازش فاصله بگیر . ببین آیا براش مهم میشی یا نه !!!

اینطوری تکلیفت باهاش روشن میشه.

یه تلنگر لازمه داره

تیغ زن نیستم واقعا درامد دارم خودم اما لنطرم لازمه پارتنرم از جنبه مالی هم حواسش باشه

شوهر منم توی نامزدی همینطور بود و بعد از ازدواج حتی کادو برام میخرید نصف پولشو ازم میگرفت در نهایت الان بعد از ۱۸ سال میگه زندگی با تو دیگه سودی برام نداره

حتی با بچشم هفته ای یکبار تلفنی ۲دقیقه صحبت میکنه

شاید. ولی دختر و پسر فرقی نداره. به عنوان کسی که جیگرش آتیش گرفت بعد اون همه محبت .تنها تجربه ای که ...

فاصله گرفتم 

استرس گرفت مدام میپرسید چیزی عوض شده تو رابطمون و همش ترس داشت من برم 

اما از جنبه مالی و خرج کردن فرقی نکرد

گلم گول رابطه دیگران رو نخور

اولا اینکه در اکثر مواقع پسر تا چیزی نگیره هزینه نمیکنه

در ثانی دوست پسر دوستت معلوم نیست چه اخلاق هایی داره فقط پول دادنش رو نبین

ثالثا پسرهایی که دوست دختر کم داشتن، برای دختر زیاد هزینه نمیکنن تا ازدواج کنن باهاش. منطقی فکر کن چرا باید قبض تو رو بده بدون اینکه چیزی از تو بهش برسه؟

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
وای  حس میکنم پارتنر منم اینطوریه

یکبار توی نامزدی همه وسایلش را پس دادم و بهم زدم

اومد التماس کرد عوض میشم

منم پذیرفتم

اگر به عقب بر میگشتم حتما توی اون لحظه رومو بر میگردوندم و میرفتم

شاید. ولی دختر و پسر فرقی نداره. به عنوان کسی که جیگرش آتیش گرفت بعد اون همه محبت .تنها تجربه ای که ...

بعضی وقتا فاصله موثره اما یچیزی رو خوب میدونم 

که اگه واقعا انتخابت درست بوده باشه و طرفت آدم حسابی باشه 

این حرفا همش الکیه که دور شو و کمتر محبت کن و فلان‌ تا طرف قدرتو بدونه طرف اگه قدر شناس بود منتظر نمیشد تا دور شی بعد بفهمه اون آدم کی بوده....

من چندماهه عقدم و ۷ سال هم با هم دوست بودیم ینی میشه گفت تقریبا ۸ ساله که با هم در ارتباطیم! لحظه ای نبوده که بخوایم همدیگه رو نادیده بگیریم یا از هم دور بشیم تا محبت همدیگه رو بدست بیاریم

اگر محبتی هست اگر عشقی هست دنبال چون و چرا نباید گشت هر دو طرف به هر نحوی تلاششونو میکنن تا اون عشق رو تازه نگهدارن و مدام به  هم ثابتش کنن

2706