2733
2734
عنوان

من خیلی حرصی هستم زیاد فکر میکنم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 34 پست
اخه نمیشه بیخیال شد اصلا خدا جوابشونو بده  من دوسه ماه دیگه کارم شروع میشه

درسته ولی سعی کن واقعا جدی میگم اگه خدانکرده مریض بشی هیچکدومش بهت نگاه نمیکنن چه خوبه که تو میتونی بری سرکار سرتو مشغول کنی من حتی نمیتونم پامو بزارم دم در

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🥺جدی چیشده توروخدا بگو شاید ادم شدم🥺

بخدا دور از جونت دو تا ادم سرحال و ازونا ک واقعا بُنیه داشتن و کل عمرشون چیزای مقوی خوردن و قوی بودن

ولی دور از جونت جفتشون مریض شدن افتادن تو جا واقعا بد مردن

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
2731
من خونم پنج دقیقه پیاده فاصلست نزدیکیم  هنوز نرفتم سرکار ولی چند ماه دیگه شروع میشه  &nb ...

عزیزم منم همینطورم😔😭

دقیقا یادمه ۱۰ سال پیش کجا چه ساعتی چی بهم گفتن و منظورشون چی بود ‌و همه اینا را هرروز تو مغزم تکرار میکنم خسسسسته شدم

خداروشششکر که میری سرکار اینجوری آرومتر میشی و ذهنت نفس میکشه

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔
عزیزم منم همینطورم😔😭 دقیقا یادمه ۱۰ سال پیش کجا چه ساعتی چی بهم گفتن و منظورشون چی بود ‌و همه این ...

منم همیییینم  هیچوقت فراموش نمیکنیم ماها مطمعنم پس میدن😊💔

2706