2752
2734
عنوان

من خیلی حرصی هستم زیاد فکر میکنم😓

229 بازدید | 34 پست

گاهی وقتا. همش یاداوری میکنم کی بهم بدی کرد کی منو مسخره کرد و تحقیر کرد  خصوصا خواهر همسر و مادرش    که حتی  وقتی وسیله ای گم میکنن به همه شک دارن 

ینی  جواب کاراشونو میبینن؟  من نمیتونم ببخشم🥲💔 الان بخاطر اینکه کم تر بیینمشون استخدامی قبول شدم میخام برم سرکار🥺بااینکه خونه داری دوست داشتم💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
دقیقااااا منم.ب علاوه جاری  خوبه باز راه فراری داری.. اما من خونم ی ساعتی فاصله داره از ...

من خونم پنج دقیقه پیاده فاصلست نزدیکیم

هنوز نرفتم سرکار ولی چند ماه دیگه شروع میشه 

دوست دارم بلایی ک سر روانم اوردن سرخودشون بیاد 

زمان خودت را پر کن حتما ورزش کن  حرفی بهت زدن یا همون جا جواب بده با شوخی و خنده  و یا ک ...

اره گفتم برم کار ک کم تر بینمشون  دوسه ماه دیگه کارم شروع میشه  ولی بنظرت تقاصشو پس میدن؟ 😢 خدا خودش گفته اگر اندازه ارزن بدی و خوبی کنی میبینی کاش تو دنیا واخرت بیینن🥺

من خونم پنج دقیقه پیاده فاصلست نزدیکیم  هنوز نرفتم سرکار ولی چند ماه دیگه شروع میشه  &nb ...

ب سلامتی عزیزم.

واقعا منم همش تو افکارم این فکرا رو مرور میکنم.هی ب خدا میگم تو ک شاهدی انتقامم رو ازشون بگیر.سپردم ب خودت 

ولی باز دلم اروم نمیشه 

هی تکرار و مرور میکنم 

خدایا خودت هوامونو داشته باش🌱❤️
عزیزم فقط تو نیستی بلکه مادر شوهر منو ببینی دارم دیگه افسرده میگیرم از ناراحتی ولی میگم بیخیال شو چه ...

اخه نمیشه بیخیال شد اصلا خدا جوابشونو بده

من دوسه ماه دیگه کارم شروع میشه 

سعی کن رو خودت کار کنی

من واقعا با چشام دیدن فکر کردن زیاد چه بلایی سر ادم میاره

خدایی نکرده مریض شی

البته من خودم صد پله از تو بالاترم تو فکر کردن دست خودمم نیست

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
ب سلامتی عزیزم. واقعا منم همش تو افکارم این فکرا رو مرور میکنم.هی ب خدا میگم تو ک شاهدی انتقامم ...

دقیقا مثل من😢   این حرصا همش صدمه به بدنمونه😔  خدالعنتشون کنه خودشون مریضن ماروهم مریض کردن

2706