2733
2734
عنوان

🤰🏻مامانااا اقدامیااا🤰🏻

44 بازدید | 8 پست

سلام خانوما

تو اقدامم سیکل هام متغیر شده اواخر کوتاه شده.

دوماه قبل ۲۸ و ماه قبر ۲۵ روزه بود.

این ماه ۲۰ و ۲۱ سیکل فقط دو مرتبه لک خونی خیلی کم دیدم و کلا قطع شد البته علائم پریودم داشتم.

چند روزی درد فقط نوک سینه داشتم.امروز که روز ۲۸بود درد پریودی دارم و هر لحظه فکر میکنم پری اومد و درد زیر دل دارم

همچنین امشب سینه هام از قسمت زیر بغل (کناره هاش)درد میکنه و یکمی سوزش سر معده دارم.

من۶سال اقدامم و ۶سال بی بی چک منفی دیدم.وایه همین رغبتی ب زدنش ندارم...

سوالم اینه ممکنه باردار باشم؟ برا بی بی زدن زود نیس؟

و 

اینکه ممکنه این دو روز لک بینی و زودی قطع شدنش خیلی طبیعی باشه و اصلا ربطی ب بارداری تداسته باشه؟؟؟؟؟؟پس دلیلش چی بوده...

عجله نکن استرس هم نداشته باش،، بسپار به خدا،، هیچ برگی بدون اذن پروردگار از درخت نمیوفته، لانه گذاشتن سلول تخم در دیواره رحم باعث لک میشه گاها،، ولع میوه یا غذایی نداری؟ اخلاقت تند نشده؟ دسشویی سرزده و تعجب آور، اشتهات زیاد نشده مثلا صبح زودتر گرسنه شی

بهشت هم کمه برای مادری که دوساعت تلاش میکنه برای خواب پنج دقیقه ای کودک😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عجله نکن استرس هم نداشته باش،، بسپار به خدا،، هیچ برگی بدون اذن پروردگار از درخت نمیوفته، لانه گذاشت ...

نه گلم علائم دیگ ندارم ولی یکمی حس میکنم تکرر ادرار دارم ک میگم شاید عفونت دارم...جدیدا ترشحام خشک شده بر عکس ماه های قبل ک دم پریودی ترشحم بیشتر بود الان خیلی کم شده.دو سه روزه حس پری معده و سنگینی دارم فقط.از همون ۲۰ سیکل درد پریودی دارم امروزم خیلی درد پریودی داشتم.

اخلاقمم چرا یکم تند شده اما بقول شوهرم میگه تو همیشه اخلاقت تنده و همیشه انگار پریودی🥺واسه همون رو اون حساب نمیکنم.اتفاقا چند روره از سوهرم دورم اونقد استرس و فشار عصبی میدا بهم😖

2731