2752
2734

خیلی بد میشه؟ 

چون با توجه به وقت کم فصل‌های سخت تری داره پایه 12 

خیلی تستای ترکیبی از این فصل میاد؟ 

یا اگه فقط پایه 10 و 11 رو بخونم اوکیه میشه یه درصد نسبتا خوبی ازش درآورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بعضی فصل های راحت تر یا پر‌تست تر رو انتخاب کنید و بخونید

مثلا فصل ۸ و ۷،فصل ۵ و ۶ هم ترکیبی زیاد داره

۶(ترکیب با گیاهی)

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱
نه پشت کنکور نهایی ندارم  موندم چیکار کنم  پایه 10 و 11 واسم راحت تره خوندنش

نمره ی نهایی زیستتون برای سال های اخیر و بالا بوده؟

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱

به نظرم که دوازدهم خیلی مهمه 

فصل پنجش با همه چی میتونه ترکیب بشه ،۸ هم با جونوریا ،۶ هم با گیاهیا ...

در کل اگه سوال ازش زیاد بیاد بد میشه به نظرم ...

زیست رو خیلی ترکیبی میدن گاهی 

🤍🩶🖤
نمیدونم بخدا خیلی گیج میزنم نمیدونم چیکار کنم کدوما رو بخونم 

همونایی که نوشتم براتون

۸ و ۷ حفظی تر هستند و اسون تر جمع میشن و زدن تستشون توی کنکور احتمال بالاتری داره

۵ و ۶ هم بخونید

منم از همین سوالای ترکیبی میترسم

فعلا تا جایی که وقت هست بررسی کن ببین جاهایی که مهمتره کجان بخونشون ،مثلا ۵ و ۶ چرخه ها مهمن و ازشون سوال میاد همیشه ،یه سوال مستقلم میاد که اگه بلد باشی خیلی آسونه 

از فصل ۷ اگه از مراحل یه چیزی بود انتقال زنی نمیدونم یه چیز اینجوری اون بیاد ،اونم آسونه ،۸ رو بخونی واقعا میشه به سوالاش جواب داد ،فقط باید نکات کلیدیشو بلد باشی ...یادمه یه شب تا صبح ۷ و ۸ رو کامل مسلط شدم ،کنکورم که عقب افتاده وقت هست ...۵ و ۶ هم که از الان وقت بذار براش 

از ۴ فصل اولم مراحل همانند سازی و ترجمه و رونویسی رو نگات کلیدیشو بخون

فصل ۳ هم نمیدونم چی کارش کنی ولی به نظرم سوالای کنکورشو حل کنی و بفهمیش میشه سوالاشو تا حدی حل کرد 

🤍🩶🖤
نه متاسفانه 

ای کاش ترمیم معدل شرکت میکردید حداقل برای زیست،ضریب بالایی تو معدل داره و نمره های نهایی هم ۵۰ درصد نتیجه است

دقیقا اهمیتش به اندازه ی کنکوره

اگه نمرتون پایینه یا برای سال های قبل تر هست نتیجه ی خوب تلاش بیشتری میخواد

باید درصد هاتون رو بیشتر کنید تا اون نمره جبران بشه

نگران نباشید بیشتر فصل ها رو میتونید بخونید

2706