2737
2739

اگر کسی خواست به ای شماره توت ل گ ر ا م پیغام بده 09193199252

خاله های مهربون میشه لطف کنید و واسه خوب شدن رفلاکس آزاردهنده ی دخترم یه صلوات بفرستید ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

مارک ویکتوریا خارجیه فقط چند بار استفاده شده چون دخترم نشست تو کالسکه اصلن

خاله های مهربون میشه لطف کنید و واسه خوب شدن رفلاکس آزاردهنده ی دخترم یه صلوات بفرستید ممنونم

سلام خوبید؟

راجع به رفلاکس چند تا سوال داشتم... من پسرم خیلی وقته درگیرشه و من حسابی داغونم...اگه میشه جوابمو بدید

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
عکس خواستید پیغام بدید

سلام مامی هستی جان اگه گاهی سر میزنید اطفا جوابمو بدید در مورد شیر خوردن تو خواب دخترم سوال داذم

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
2740