2733
2734
عنوان

برنامه امروزتون چیه از صبح چیکارا کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 40 پست
اداره دولتی شاغلم 

موفق باشی عزیزم

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آفرین چ با انرژی  من شبا شیر میدم  به دخترم  صبح خیلی خسته و بی حال بیدار میشم از خ ...

ن عزیزم طبیعیه چون خوابت کامل نیست و تیکه تیکه است

منم بودم اما الان ک شیر نمیدم چون خوب میخوابم ۵ صب بیدارم قبلا هر ساعت از روز دراز میکشیدم میخوابیدم😂

البته میخوای ی چک کن شاید بخاطر شیردهی کمبود ویتامین داشته باشی،من خودم کمبود کلسیم داشتم و قرص استفاده میکردم

2731

هیچی از صبح یکم تمیز کاری کردم الانم شام درس کردم .شوهرمم جایی هست تا اخر شب .منم یکم ظرف هس ک بشورمو بعدشم فردا جارو برقی بکشمو حموم برم 

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤

من امروز مهمونم بعد یک هفته بعد از ناهار رفت منم بلافاصله افتادم ب جون خونه ...همممه جا رو مرتب کردم 

بعدشم دخترمو بردم حموم و خابید 

خودمم اومدم تو سایت تا بیدار بشه و بعد از یک هفته تو خونه بودن بریم خونه مامانم 

خدایا شکررررت 😙

ساعت هفت صبح پاشدم رفتم دوش گرفتم اب پرتقالمو خوردم و رفتم مطب، امروز ۱۶ تا مراجع داشتم، هنوزم نصفشون پشت در منتظرن نوبتشون بشه. از اینجام باید سریع برم خونه که چمدونمو جم کنم، امشب پرواز دارم ( ناگهان از خواب میپرم و در تخت غلت میخورم)

من امروز مهمونم بعد یک هفته بعد از ناهار رفت منم بلافاصله افتادم ب جون خونه ...همممه جا رو مرتب کردم ...

ی هفته🥴

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌