2733
2734

من ک از 7 صبح بیدارم ولی تو تخت 

همسرم 7 صبح رفته دوستش دادگاه داشت هنوز برنگشته 

دخترم بیدار شده کلی شیطونی کرده شیر خورده و خوابیده 

منم یکم جمع و جور کردم  یکم ظرف دارم ک بشورم و نهار بزارم 

چون احتمال داره همسرم نیاد نهار نمیدونم چی درست کنم اصلا 

از صبح هم الکی الکی بی حوصلم 

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دخترم امتحان ریاضی داره کاکردم

دونه زردآلوهای چندین قرن پیش روشکستم

ناهارکله جوش درست کنم

وکمی کباب

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

ب خونه میرسم ناهار بخوریم بریم حرم تشییع پیکر شهدا

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ب خونه میرسم ناهار بخوریم بریم حرم تشییع پیکر شهدا

قم هستید؟!

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

۶ بیدار شدم 

روتین پوستیمو انجام دادم 

یوگا انجام دادم 

صبحونه خوردم 

فیلم دیدم 

یکم رقصیدم 

دوش گرفتم 

الانم ناهار سفارش دادم 

بعدم میرم باشگاه 

مدل دو رگه هستم. اگه سوالی در زمینه پوست و مو و زیبایی دارید خوشحال میشم جواب بدم .
قم هستید؟!

بله

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
من مجردم ولی هیچ کار مفیدی نمیکنم نمیدونم باید چیکار کنم ک ارزش وقت گذاشتن داشته باشه

نصیحت ازمن

تامیتونی درس بخون وبروسرکاروبیمه شو

من مجردم ولی هیچ کار مفیدی نمیکنم نمیدونم باید چیکار کنم ک ارزش وقت گذاشتن داشته باشه

یه مهارت یاد بگیر  بر کسب درآمد بر سرگرم شدن  هر چیزی از ترید گرفته تا گلدوزی 

خیلی حالت و خوب میکنه

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

ساعت ۸:۳۰بیدار شدم 

صبحونه رو خوردم 

و از ساعت ۹ به بعد دارن اخبار میخوندم 

و از ساعت ۱۲اومدم نی نی سایت ...

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون
2706