2733
2734
عنوان

دلت میاد؟ بیایی و من نباشم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 18089 بازدید | 2242 پست

کنکوری صدایش نزنیم..

🌿 یاد امام زمان باید همیشگی باشد و نباید هروقت گرفتار شدیم بگوییم یا صاحب الزمان! 

زمان کنکور خیلی ها نذر میکنند و صلوات میفرستند. 

در حالیکه قرآن انتقاد می کند که چرا وقتی گرفتار میشوی یا الله میگویی؟ (عنکبوت آیه۶۵)

🌸 یاد لحظه ای، کار فرعون است. 

فرعون به محض اینکه دید دارد غرق میشود، گفت: 

خدایا الان توبه کردم. 

خدا گفت: «وَ لَیسَتِ التُوبَه» توبه فایده ای ندارد. 

توبه دقیقه آخر بی فایدست.

🔺 ما هم وقتی یاد امام زمان میکنیم که دچار سختی می شویم در حالیکه باید همیشه به یادش باشیم. 

اگر میخواهی با سرعت بیشتری به سوی ظهور حرکت کنی، همیشه و هر لحظه به یادش باش...

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نام خداوند بخشنده و مهربان❤️ سلام دوست نی نی سایتیِ عزیزِ مهدوی من💞🤗 از خدا میخوام که به ...

ممنونم از دعوتتون خواهر خوبم اجرتون با صاحب الزمان

اگه دوست داری بهم بگو برات آیت الکرسی بخونم 💗🤲

از عاشورای حسین، تا ظهور مهدی❤

🖤 عاشورا درسی است برای همه ی آنان که امام زمان میخواهند. 

شاید ۱۴ قرن پیش عاشورا شاهد خون بار ترین بی وفایی تاریخ بود، 

اما تمام نشد و روز به روز درحال پر رنگ تر شدن است چرا که میخواهد مفهومی را برای مردمان هر زمان اثبات کند.

🖤 عاشورا تاریخ اشک باری است برای تمام جغرافیای جهان که مردم هر زمان بدانند امام و نبود امام یعنی چه؟ 

بدانند همیشه تقابل بین خواستن و نخواستن، 

جنگی است بی پایان میان آنکه بین خود و امامت یکی را انتخاب کند. 

عاشورا بُن‌ مایه ی تفکر انتظار و‌ مهدویت در شیعه است. حقیقت عاشورا و‌ کربلا، درس انتظار و ‌بال سبز اُمید مهدوی برای آینده ی روشن شیعه است.

🖤 امروز کسانی می توانند همراهی حسین زمان را آرزو کنند و‌ فریادِ "یالَیتَنی کُنّا مَعَک" برآورند که در عصر غیبت انچه که لازم است انجام دهند و انتظار را عمل بدانند و اولویت اولّشان در تمام مقاطع زندگی باشد.

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
2731
به نام خداوند بخشنده و مهربان❤️ سلام دوست نی نی سایتیِ عزیزِ مهدوی من💞🤗 از خدا میخوام که به ...

عزیزدلممم خیلی ممنون   

ان شاءالله از سربازان آقاجانمون باشین و خوشبختوعاقبتت بخیر بشه قشنگم💚❤️ ان شاءالله همه🥳

السّلام علیک يا صاحب الزّمان✅️😘

منم به نیابت از شما عزیزم هدیه به همه شهدای عزیزمون ،اهل بیت بزرگوارمون و....همه وهمه آیت الکرسی ان شاءالله میخونم گلم✅️🌹

عزیزدلممم خیلی ممنون     ان شاءالله از سربازان آقاجانمون باشین و خوشبختوعاقبتت بخیر بشه ...

فدات عزیزم❤️

خیلی ممنونم بابت دعای قشنگت😍😘

ان شالله در پناه آقا امام زمان عج باشید و عاقبت بخیر بشین.

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      

🌺 اثبات عمر طولانی امام مهدی از قرآن

❄️فلَوْلَا أَنَّهُ كَانَ مِنَ الْمُسَبِّحِينَ، لَلَبِثَ فِي بَطْنِهِ إِلَى يَوْمِ يُبْعَثُونَ [صافات/۱۴۳و۱۴۴]

🌼 ترجمه: اگر او از تسبیح گویان نمی بود، حتما در شکم ماهی تا روزی که خلق مبعوث شوند، باقی می ماند.

🌿 حضرت یونس در معده نهنگ قرار داشت؛ 

جای هضم هر چیزی! 

نه هوایی، و نه نور و روشنایی! 

به عبارتی در بدترین موقعیتِ حیات بود! 

خدایی که قدرت دارد بنده اش را تا روز قیامت در چنین موقعیتی زنده نگه دارد، 

آیا قدرت ندارد حجتش را در شرایط طبیعی نگه دارد؟! 

جالب است که در این صورت نهنگ هم لازم بود تا قیامت زنده بماند. 

اگر عمر طولانی محال بود، معنا نداشت خداوند بفرماید: 

لَلَبِثَ فِي بَطْنِهِ إِلَى يَوْمِ يُبْعَثُون. (قافله سالار، ص۱۴۵)

💚 امام مجتبی فرمودند: 

خدا به او (حضرت مهدی) عمر طولانی می دهد، 

سپس همانند جوانی کمتر از چهل سال او را ظاهر می کند تا معلوم شود خداوند بر هر کاری تواناست. 

(کمال الدین، ج۱، باب۲۹، ح۲)

❤ دوران تبلیغ حضرت نوح ۹۵۰ سال بود (سوره عنکبوت/۱۴).

به بیان نورانی امام صادق، 

حضرت نوح ۲۵۰۰ سال عمر نمود (بحار، ج۱۱، ص۲۸۵). 

به اذن خدا، غذا و نوشیدنی عُزَیر به مدت ۱۰۰ سال تر و تازه باقی ماند (بقره/۲۵۹). 

سالم ماندن اصحاب کهف به مدت ۳۰۹ سال بدون آب و غذا (کهف/آیات ۱۷ به بعد) و...

🌸 آری این «مرگ» است که دلیل می خواهد، نه زنده بودن و حیات...

بسیار سپاسگزارم و برای حاجتروایی شخص شما دعا میکنم 

ازاینکه دراین تاپیک یادم بودین براتون عاقبت بخیری ارزو میکنم 🌹❤️♥️

🌺 تعابیر جالب امام باقر درباره شناخت امام مهدی

💚 حکَم بن ابی نعیم میگوید: 

مدینه، خدمت امام باقر رسیدم، 

گفتم: 

من بین رکن و مقام نذر کرده ام از مدینه بیرون نروم تا بدانم شما قائم آل محمد هستید یا نه؟ 

حضرت هیچ پاسخی به من نفرمودند. 

۳۰ روزی گذشت... 

سپس در مسیری دوباره ایشان را دیدم، فرمودند: 

ای حَکم! تو هنوز اینجایی؟ 

گفتم: بله، من که عهد خودم را به شما عرض کردم و شما پاسخی نفرمودید. 

ایشان فرمود: فردا صبح زود، بیا منزل ما.

🌼 فردا رفتم خدمت ایشان، 

گفتند «مطلبت را بپرس»؛ 

گفتم: 

نذر کرده ام از مدینه خارج نشوم تا اینکه بدانم شما قائم آل محمد هستید یا نه؟ 

اگر هستید در کنارتان خدمت کنم وگرنه در روی زمین بگردم و در طلب معاش بَرآیم. 

فرمودند: 

ای حکم! همه ما قائم به امر خدا هستیم. 

پرسیدم آیا شما مهدی هستید؟ (مهدی در عربی معنی هدایت کننده را دارد)

فرمودند: همه ما به سوی خدا هدایت می کنیم. 

عرض کردم آیا شما صاحب شمشیر هستید؟ 

فرمودند: همه ما صاحب و وارث شمشیر (پیامبر) هستیم، پرسیدم شما آن هستید که دشمنان خدا را می کُشد و دوستان خدا بوسیله او عزیز میشوند...؟

🔅 فرمودند: ای حَکم! 

چگونه من، او باشم! 

در حالیکه به ۴۵ سالگی رسیده ام؛ 

حال آنکه «صاحب این امر از من به دوران شیرخوارگی نزدیک تر و هنگام سواری چالاک تر است».

📚 کافی، ج۱، ص۵۳۶، ح۱

اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها 😭

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

2706