2733
2734
عنوان

گفت دیه تو میندازم جلوت، توروخدا بگین ببخشم یا ادامه بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56262 بازدید | 1197 پست
اپراتور بدبخت چکاره هست  اون دکتره که میگفت چنددرجه استفاده کنه اون دکتره که یه نابلد رو استخ ...

دکترها هیچکدوم رو اپراتورها نظارت ندارن، کاش صبر مبکردم چندماه ولی از پزشک شکایت میکردم ولی خب اونم نظام پزشکی پشت پزشک هاس ممکن بود قصورش اثبات نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودت داری میگی عمل زیبایی کرده  ن تو نداشته باشی میری ژل لب بزنی  بعد چرا بهت توهین کرد& ...

درست میگی واقعا من خیلی ساده ام، ولی من دلم میخواست پزشک و مسئول کلینیک هزینه رو میدادن چون اونام ۵٠٪ مقصر بودن نذاشتن اپراتوره هزینه درمانو بده

2731
مگه میشه کسی که شاغله این پولو نداشته باشه به نظرم همش فیلمه. یه جا ۷-۸ تومن رو نمیده به نظرم. اما م ...

نه الان میگفت هزینه درمانتو میدم ولی ندارم دیه کامل رو بذم

اخه این نداره نهایتا قسط بندیش میکنن اگه پای پزشک وسط بود حتما تا قرون آخرشو میگرفتم ولی از این دلم ...

پس چرا از ما میپرسی آخه تو که دلت نمیخواد بگیری 

من باشم تا قرون آخر رو میگیرم .انگار اون دردهایی که کشیدی یادت رفته

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  

عزیزم حتما حتما دیه رو بگیر و نبخش

فردا پدر ده نفر دیگه رو در میارن...همه مثل شما نمیتونن دنبال حقشون برن....شما ادامه بده تا این افراد بی مهارت و بی نزاکت از سیستم ها حذف بشن و برن دنبال کاری که شایستگیش رو دارن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
پس چرا از ما میپرسی آخه تو که دلت نمیخواد بگیری  من باشم تا قرون آخر رو میگیرم .انگار اون درده ...

اره خیلی درد کشیدم خیلی اذیت شدم ولی دلم میخواست از پزشک و مسئول کلینیک دیه رو میگرفتم

دادگاه چه ابکی بررسی کرده، دکتر اونجا، رییس اونجا مقصر نه یه اپراتور ساده.

شما هم فقط به این سطح پایینی زورت رسیده.

از کل هزینه پرداختی شما، یه مبلغ ناچیزی حقوق این بدبخت میشده، همه رو اون دکتر و صاحب اونجا به جیب میزده

دکترها هیچکدوم رو اپراتورها نظارت ندارن، کاش صبر مبکردم چندماه ولی از پزشک شکایت میکردم ولی خب اونم ...

عزیز من اصلا از شکایتت نگذر. قصور اپراتور هم بوده. 

تو این همه درد کشیدی هزینه کردی ، چرا باید توهین بشنوی؟

سن اپراتور کم هم نبوده. عقلش کجا بوده پس؟

2706