2733
2734

بچه ها من دیروز موهامو مش کردم. روی زمینه ی موهای خودم که مشکیه، مش کاراملی درآورد . ولی الان میبینم اگه رنگ مش رو روشن تر انتخاب میکردم قشنگ تر میشد به خاطر تضادی که با موی مشکیم ایجاد می کرد، حالا میشه با رنگساژ رنگ موهای مش شده رو روشن تر کرد؟!؟؟؟؟ 

فعلا صبر کن این رنگ کاراملی پاک بشه بعد مشخص بشه پایه دکلره چقدره بعد میتونی برای رنگساژ جدید فکری ب ...

چقد باید صبر کنم؟؟ آخه میترسم صبر کنم دیگه این کاراملی تثبیت بشه دیگه نشه کاریش کرد😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو ارایشگاه بگو مش هاتو دوباره دکلره کنه

منم برای عید یخی میخواستم کنفی برام در اورده بود باز فرداش رفتم دکلره گذاشت روشن تر ک شد رنگساژ یخی رو گذاشت درست شد

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2731
برو ارایشگاه بگو مش هاتو دوباره دکلره کنه منم برای عید یخی میخواستم کنفی برام در اورده بود باز فردا ...

آهان مرسی عزیزم. چقدر طول میکشه فرآیند؟ بازم چند ساعت وقت میخواد؟؟ 

آخه پنجشنبه عروسی دعوتم می خوام تو اون روز درست بشه

برات دردسر میشه به همین قناعت کن تا بعد

وگرنه اگه کار اساسی و مرتب میخوای باید بری ارایشگاه که اول لایت ها رو جدا کنه که زمینه به هم نریزه ، شامپوشیمیایی کنه که رنگساژ فعلی بره بعد اگه موها پایه بالا برای رنگ جدید مورد نظرت میخواد و مقاومت هم داره مجدد دکلره کنه و بعد رنگساژ جدید بذاره

ولی اگه بذاری خود رنگساژ پاک بشه و پایه هم مناسب باشه فقط یه ده دقیقه رنگساژ نیازه برای زمینه هم مشکلی پیش نمیاد و رنگ نمیگیره

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
برات دردسر میشه به همین قناعت کن تا بعد وگرنه اگه کار اساسی و مرتب میخوای باید بری ارایشگاه که اول ...

وای چقد مراحل دوباره.... 

چند روز اگه صبر کنم رنگساژ موجود پاک میشه؟؟؟ موهام به پایه رسیده بود خود آرایشگر بیچاره گفت بذار رنگ روشن تر بذارم ولی من مخالفت کردم الآن پشیمونم😕

آهان مرسی عزیزم. چقدر طول میکشه فرآیند؟ بازم چند ساعت وقت میخواد؟؟ 

نهایتا ۲ ساعت خیلی طول نمیکشه چون موهات تا پایه ۷-۸ رسیده حدقل 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !