2733
2734

من عاشق اینجام خدایی 

ولی از وقتی ک راجب زندگیم گفتم بدبخت شدم 

من سه ساله ک توی سایتم (کاربریه قبلیم تعلیق شده با دوست نی نی سایتیم ی مدت کاربریشو شریکی استفادع میکنیم) 

روز اولی ک راجب پدرم گفتم از همون موقع به خاکو خون نشستیم 

گفتم پدرم درامدش نسبتا خوبه به خدا قسم پدر الان نزدیک به سه ساله ک یا همش بیکاره یا میره سرکار فقط خرج شکممون میشه متاسفانه (شغلش ازاده) 

یا راجب اخلاق پدرم گفتم برعکس شده کلا باهامون 

یا راجب عشقم گفتم:) ی عده گفتن خوش به حالت ک جفتتو پیدا کردی و فلانو بهمانو اینا الان هشت ماه ک ازم جدا شده 

راجب هرچی گفتم یا بدتر شد یا نابود شد🤦🏻‍♀️

شماهم تجربشو داشتین؟ 

میترسم به خدا چیزیو تاپیک کنم جدیدا 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

هاع

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن والا 

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین

خب نگو چرا میگی آخه

اینجا که کلی آدم هست 

من هیچیو ب دوست صمیمیم هم نمیگم چون خراب میشه همچی

یبارم شوهرم درآمدش رو تعریف کرد برا شوهر خالم نزدیک شش ماه هیچ پولی دستمون نیومد

خدایا رهایم نکن ...لحظه ای به حال خودم رهایم نکن...

منم یبار اینجا از خودمون گفتم هم پولمون رو دزد برد هم شوهرم از کار اخراج شد هم جریمه سنگین دادیم

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
خب خود پیامبر هم از چشم زخم گفتن دیگه ما که جای خود داریم

دقیقل ی سریا واقعا چشماشون شوره 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤
😂😂 ینی داری رسما میگی ما چشمون شوووره  دستت دردنکنه

ن اختیار داری جیگر همه ن بعضیا 

اره واس همینه اینجاچیزخاصی نمیگم غیرازسوالات ضروری 

سکوت دربرابربعضی حرفاچقدزیباست وقتی قراراست پاسخ راخدابدهد(🤫یک دیقه سکوت برای روزهای شیرین کودکی ک هرگزبازنخاهدگشت)🌺نامزد،دارم وباوجودهمه مشکلای کوچولوبازم خیلی دوسش دارم عشقمه و8سال بی دلیل پاش نموندم 
اره به خاطر همین میگن راجب زندگیتون و هدفاتون با بقیه صحبت نکنید یه چیز علمیه و فرکانس هایی که بقیه ...

به خدا الان لنگ ی راهنماییم میترسم تاپیک بزنم موقعیت از دستم بره کلا 

2706