2752
2734

برای خیانت شوهرم با دوست دختر دوران مجردیش با همن خدا میدونه چند وقته با همن من نز دیک پنج ماهه فهمیدم انگار چند سالیه داره خیانت میکنه چند وقت پیش ب روش آوردم خلاصه ک پیچوند و گذشت رفت ولی بعد یک سال ک میشه پنج ماه پیش دیدم بازم باهاشه  الان نمیدونه من خبر دارم بد دلم هس اجازه نمیده بیرون برم ک تعقیبش کنم بچمم اصلا تمرکز نداره من ک میگم بخاطر دعواهای ما اینطوره🤷‍♀️یکم پیش با معلمش صحبت کردم گفت شهریور باید بیاد امتحان بده ضعیفه ولی من برم  بچه رو بهم نمیدن منم جا ندارم ک ببرمشون ب نظرتون من چ کنم با دوتا  بچه برم یا بمونم درضمن پدرشون اصلا رفتارش بابچه ها خوب نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بمون بالای سر بچه ای که به این دنیا آورذی فقط همین یه امتحان که نیست اینو بده تو بری یه زندگی سخت پیش روشه و هنوز کوچولوه

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
آخه خیلی اذیت میشم فکر کن از نون مامیبره  میده اون هرزه

بری فقط خودت راحت میشی بجه ها رنج و عذابشون هزار برابر میشه مسئولی در قبالش

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
خب چرا وقتی چشمش دنبال یکی دیگس میاد یکی دیگه رو میگیره بچه هم میاره  هم اون دختره رو ول کرده ...

اونم از خداشه من برم بره اونو بیاره تو زندگیش 

من فقط دلم واسه بچه ها میسوزه وگرنه خییییلی وقت پیش رفته بودم

چون شغل نداری کارت سخته اگه میتونه بخاطر بچه با سیاست یجورایی از شوهرت پول بگیر جمع کن یه بنده خدایی بهش خیانت شد جای قهر و دادو بیداد و... با سیاست تو سه ماه دار و ندار شوهرشو گرفت اونموقع بیرونش کرد تو الان مشکل مالیتو باید حل کنی 

اونم از خداشه من برم بره اونو بیاره تو زندگیش  من فقط دلم واسه بچه ها میسوزه وگرنه خییییلی وقت ...

دلت برای خودت بسوزه اول بعدشم بچه ها تازه مگه نمیگی اخلاقش با بجه هام بده

روحیه ی شما رو که خراب میکنه خودشم اونحور چیتون میمونه که به بچه ها برسید

2706