2733
2734
عنوان

دختری که از پدرش متنفره چه آینده ای داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 76 پست
ولی بنظر من آینده خوبی خواهد داشت یاد میگیره ب هیچ مردی تکیه نکنه خودس مستقل سه

اخه پیج های روانشناسی نوشتن اینجور بچه ها بیشتر دوست میشن با پسرا

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چزا نسل جدید انقدر نسبت به پدر مادر بی احترامن چجور دلشون میاد واقعا پدر مادر الماسن دست نیافتنی ب ...

شما همه‌ی پدر مادر ها رو از نزدیک دیدید و تست کردین؟

برای همه که یکسان نیست دوست عزیز

میشه بگی چند سالته؟ رابطه اتون چرا بد بود؟

۱۸سالمه و هرچری بزرگتر میشم بدترم میشه

چون بابام یخورده دیکتاتوره و اینکه کلا سلیقه عقایدش همچیزش باهام فرق داره انتظار ی دختر محجبه بسیار خانوم و غلام حلقه به گوش باشی

و بدش میاد به ادم یه چیزی بگی برگردا جواب بده یا زبون دارزی کنه ک منم اونجوریم

برای قبولیم تو کنکور دعا کنید مهربونا
2731
هر چی باشن پدر مادرن اولاد اگه صالح باشه اونام خوب رفتار میکنن مسلما... بعضی اولادها ناصالح و مایه ...

نه واقعا یه نسخه رو نمیشه واسه همه پیچید.

مثلا پدر و مادر بابک خرمدین کجاشون لایق احترام و صالح بودن؟

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
ولی بنظر من آینده خوبی خواهد داشت یاد میگیره ب هیچ مردی تکیه نکنه خودس مستقل سه

اتفاقا چنین افرادی چون هیچوقت تکیه گاه نداشتن خیلی زود به جنس مخالف خصوصا سن بالا وابسته میشن

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
شما همه‌ی پدر مادر ها رو از نزدیک دیدید و تست کردین؟ برای همه که یکسان نیست دوست عزیز

هر چی باشن پدر مادرن بعد خدا پدر مادر قابل پرستشن...از نظر من!

من با دعاهای مادر پدرم زنده ام البته که گاهی رنجیدم ازشون ولی اخ نگفتم نتیجشم تو زندگیم دارم میبینم

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
۱۸سالمه و هرچری بزرگتر میشم بدترم میشه چون بابام یخورده دیکتاتوره و اینکه کلا سلیقه عقایدش همچیزش ب ...

اگه یه نفر برعکس اخلاق پدرت سر راهت قرار بگیره یعنی نمیتونی بهش دل ببندی تورو خدا فکر کن جواب بده برام خیلی مهمه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
اخه پیج های روانشناسی نوشتن اینجور بچه ها بیشتر دوست میشن با پسرا

نه نمیدونم مم ک اونجوری نیستم والا 

بابام ک یا خواهرم جوره خواهرم خیلی سادس یعنی یه پسر یه دوستت دارم بخواد بهش بگه سریع وا میده ولی من از اولشم اینجوری نبودم

برای قبولیم تو کنکور دعا کنید مهربونا
نه واقعا یه نسخه رو نمیشه واسه همه پیچید. مثلا پدر و مادر بابک خرمدین کجاشون لایق احترام و صالح بود ...

دقیقا همون طور که بچه ها یه سری وظایف دارن پدر مادر هم باید یه سری ویژگی ها رو داشته باشن تا لایق احترام باشن

آدم به آدم فرق داره من خودم رابطه ی خوبی از لحاظ احساسی با پدرم ندارم به خاطر همین کلا به رابطه با جنس مخالف علاقه ای نداشتم پرونده همشون برای من بسته اس تا الآن که بیست رد کردم با اینحال روحیه ها فرق داره نمیشه قطعی نظر داد

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
نه واقعا یه نسخه رو نمیشه واسه همه پیچید. مثلا پدر و مادر بابک خرمدین کجاشون لایق احترام و صالح بود ...

قطعا مشکل روحی روانی داشتن مگه میشه ادم قصد جون بچشو کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
درسته "از نظر شما".

نظر شما هم برای شما درسته قطعا!

1
5
10
15
20
25
30
35
40