2733
2734
عنوان

امشب رفتم مهمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1462 بازدید | 93 پست

زنگ نزن اصلا چیزی هم نگو بهش ،به مادرت بگو چی شده 

بعد که خبری لزش شد بزار مادرت اینا صخبت کنن ،بگن این تو خونه ی ماست وما اختیارش رو داریم ،عروقت اوند خونه ی تو توتصمیم بگیر براش 

خیلی رو بدی وکوتاه بیای دهنت سرویس میشه بعدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عصبانیه درست میشه

رفتم ازش معذرت خواهی کردم هر چقدر زنگ زدم جواب نداد منم اعصاب خورد شد اسمس دادم باشه برو طلاق بگیر منم نمیتونم با مردی که تا ی چیز میشه میگه طلاق رفت طلاق اومد زندگی کنم   دیدم نوشته دادگاه میبینمت 

اولا چرا باید تو عقد شوهرت هم دعوت کنن؟  دوما مردا از این هارت و پورتا زیاد میکنن دو روز محل ن ...

نمیدونم والا انتظار داره هر جا میرم ببرمش منم دیدم اذیت میکنه نگقتن بهش     🥴واسه اولین بار الان رفتم دیدم عمس دوتاییمونم از پوروفایلش برداشته 

خیلی اخلاق بچگانه داره 

2731
رفتم ازش معذرت خواهی کردم هر چقدر زنگ زدم جواب نداد منم اعصاب خورد شد اسمس دادم باشه برو طلاق بگیر م ...

دیگه چیزی براش ننویس سکوت اختیار کن. دو روز دیگه دمش رو میذاره رو کولش میاد سمتت

چرا همسرتو دعوت نکردن وقتی عقدی؟ منم بودم ناراحت میشدم فکر میکردم روت نمیشه منو به کسی نشون بدی

چه میدونم وقتی مگفتن اخه چطوری ببرمش. اگرم نمیرفتم همه میکفتن کع من کجام چرا نیومدم

اولا چرا باید تو عقد شوهرت هم دعوت کنن؟  دوما مردا از این هارت و پورتا زیاد میکنن دو روز محل ن ...

واااا حرفااایی میزنینا عقد کردن شوهرشه دیگ دعوت نکننن؟؟؟عجب

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
گفتم میگه منو دعوت نکردن توام نباید میرفتی 😐

ببخشید همسرت به کنار رفتار مامانت خیلی نابالغ بوده از الان پنهون کاری رو به دخترش یاد میده  

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

حداقل باید بهش میگفتی اون همسرته 

باید در جریان میبود شاید یه برنامه ی دوتایی دیگه داشت برای امشب ک باهم باشین 

میدون جنگ ک نیست 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
چه میدونم وقتی مگفتن اخه چطوری ببرمش. اگرم نمیرفتم همه میکفتن کع من کجام چرا نیومدم

میافتن آخر هفته ها با همسرش هست 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

شوهرت حق  داره خیلی کار اشتباهیی کردی الانم عصبیه اینارو گفته درست میشه ولی بشدت حق داره جای هم ک شوهرتو دعوت نکردن(بجز اینکه حالا مجلس زنونه باشه)نرو واسه شوهرت ارزش قاعل باش

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

میفهمیدن باید با همسرت دعوت میشدی 

احترام همسرت هم حفظ میشد

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓