2752
2734
عنوان

امشب رفتم مهمونی

1462 بازدید | 93 پست

امشب رفتم مهمونی چون شوهرمو دعوت نکرده بودن نگفتم بهش البته ما عقدیم شوهرم اومد خونمون بدون اینکه بگه  

بعد زنگ زد کجایی  من گفتم تو کجایی گفت دم درتون بعد بهش گفتم.  گفت میخوام بیام ببینمت 

هیچی تو ماشین باهام دعوایع عجیبی راه انداخته دیگه نمیخوام ببینمت چرا به من نگفتی مگه من شوهرت نیستم چزا تنهایی رفتی.  البته مامانم بود همراهم 

الانم رفتع جوابمو نمیده  اعصابم خورده چیکار کنم؟ 

بهش نگفتم چون میدونستم غور میزنه. از طرفیم تقصیر مامانمه گفت نگو 

حالا اقا منو تحدید به طلاق مرده مه تو زن من نیستی همین الان تمومش میکنم دیگه شمارتو تو گوشیم نبینم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق داره بنظرم باید حدس میزدی شاید بیاد پیشت

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
2731

بگو من هنوز خونه پدرم هستم نمیشه که آب بخورم بتو بگم والا دلش از جا دیگه پره

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

والا من دوران نامزدیم که انگشتر اورده بودن و نشونم کرده بودن ازینکارا زیاد میکردم مسافرتم زیاد میرفتم ولی عقد که کردم نه دیگه، خب شوهرم بود نمیشد 

باید بهش اطلاع میدادی و میکفتی دعوتش نکردن

حالا کاری که شده الانم عصبانیه ناراحت نشو خوب میشه، به طلاقم فکر نکن 

2706