2752
2734
عنوان

تشخیص سحر شدن🥀

311 بازدید | 31 پست

دوستان اینجا کلی تایپیک دیدم که در مورد دعا*نویسی میزنن 

یا اینکه بعضیا فکر میکنن سحر شدن! 

یه روش مطمئن بهتون میگم بدون اینکه خودتونو به دردسر بندازین و زندگیتونو نابود کنید و دلیلشم تنهااینکه میرید پیش دعا نویس نمیدونین که با این کارتون چطور خودتونو به نابودی میکشونین اگر میدونستین هیچ وقت سمتش نمیرفتین

روششو تو کامنت بعدی میگم 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد؟باید به چپت باشد و کاریت نباشد ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی از روش های تشخیص سحر:

دست چپ رو صاف بگیر رو به روت 

اینجوری ولی صاف بگیر 

بعد این متنو چند بار تکرار کن اگه ناخن هات تکون میخورن یا دستت کلا شروع به تکون خوردن کرد یعنی سحر داری یا موجودی به بند اتصالت وصله یا انرژی خوار بهت چسبیده

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد؟باید به چپت باشد و کاریت نباشد ...!

بگو

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌

من یکی از اینستا دیدم برای تشخیص اون یجور دیگ بود 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖