2733
2734
عنوان

ده روز قهر کردم اومدم خونه بابام

301 بازدید | 23 پست

ده روز اومدم خونه بابام  هیشکی نیومد دنبالم چون پرو پرو فکر میکنن مقصر منم حالا تاپیکای قبلیم گویای همه چی هست 

خودشم فقط زنگ میزنه جواب ندادم اصلا 

گفتم درخواست طلاق دادم گفتن برو مشاور 

پیام داده اگه درخواست طلاق دادی فقط برو گفتم  میرم 

نمیدونم باید چیکار کنم با خونواده نمی تونم بمونم از نظر مالی نمیشه مستقلم نیستم اونجا هم نمیتونم چه خاکی به سرم بریزم 

اگه می خواست منو میومد دنبالم ولی نیومده نظرتون ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوب شما که شرایط طلاق نداری، دلت به برگشتنه چرا جواب تماساشو نمیدی؟ یه راه برگشت برا خودت بزار

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

اگه به قصد طلاق اومدی که دیگه مهم نیست بیان دنبالت یا زنگ بزنن ولی اگه فقط قهر اومدی که کارت اشتباهه همون خونه خودت می موندی سر سنگین میشدی مشکلتم زودتر حل میشد راه دخالت دیگران باز نمیشد توی زندگیت بینتون سردی نمیفتاد و......

به امید روزای بهتر❤
بخاطر همینه که همیشه میگم تا صد در صد نمیخواین طلاق بگیرین نرید خونه ی پدرتون! تو خونه ی خودت قهر م ...

رفتم که باز آشتی  بی مورد نکنم مشکلمونو حل کنن 

خوب شما که شرایط طلاق نداری، دلت به برگشتنه چرا جواب تماساشو نمیدی؟ یه راه برگشت برا خودت بزار

نمیشه هم برگشت خونوادش دخالت میکنن خودش هم درد نیست خاله زنک یه ماشین که مال خودشه به نامش نمیکنن من چیکار. کنم 

اگه به قصد طلاق اومدی که دیگه مهم نیست بیان دنبالت یا زنگ بزنن ولی اگه فقط قهر اومدی که کارت اشتباهه ...

به قصد طلاق اومدم مشاور خواستتم پنج جلسه باید بریم مشاوره از شرایطی  که الان خونه بابام هم دارم انگار نمیشه دیگه اینجا زندگی کرد دو دل شدم مشاور. نمیدونم بگم تموم یا ادامه بدین دلی ده روزم گذشته  نیومدن دنبالم حتی