2733
2734

انقد دلم برای مردم مشهد سوخت سیل وحشتناک بود😔💔

تو پیج شاهین صمد پور دیدم

کم مشکل هست سیل وزلزله م بیاد نامردیه😔

دیدید چطور ماشینا رو بلند میکرد ومیبرد😔

کشته ومفقودیم زیاد داده

زن وشوهر توی سایپا خفه شده بودن خدا جانم😭

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  

زلزله اومد مگ؟

اره بارون خیلی اومد 

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الانم دوباره داره وحشتناک میباره رعدوبرق برق خیلی بده.تا یکشنبه اوضاعممون همینه

کرمانشاهم بارون رعد برق ۳اردیبهشت فامیلمون با رعد برق فوت شد

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  

گفتن تا دوشنبه سامانه بارشی هست 

ولی مشهد هر چند سال یه بار اینطور میشه امسال شدتش بیشتره 

ولی میگم همشهریا هر جا هستین تو خیابون خودتونو برسونید به یه سرپناه 

بارون شدید گرفته

هشدار سیل هم هست

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔هر چند که این هم خواست خداست ، ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🇮🇷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
کرمانشاهم بارون رعد برق ۳اردیبهشت فامیلمون با رعد برق فوت شد

اینجا انقد گاهی پشت هم میزنه فک میکنی دارن عکاسی میکنن ازت.گاهی بی‌صدا گاهی صداهای وحشتناک.بارون نعمته رحمته خداروشکر چون پارسال مشهد هیچی برف و بارون نیومد.ولی کاش مدیریت میشد تا اینجوری خرابی نیاره.