2752
2734
عنوان

بازم مشهد بارون میاد

468 بازدید | 44 پست

همه جارو آب گرفته سیل میاد باز الان دوباره رعد وبرق میزنه بارون شدید شروع شده خدا رحم کنه فکر کنم ابرها  ادرس اشتباه میان بابا مشهد آب وهواش عوض شده خدایا خودت کمک کن🤲

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  

آره

هر جا هستید خودتونو به یه سر پناه برسونید

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔هر چند که این هم خواست خداست ، ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🇮🇷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🇮🇷 ایران من تسلیت🖤

انشاءالله به خیروسلامتی بباره

خداکنه بارون بیادولی درسلامتی وشادی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانمینا حالا ۴ روز رفتن مشهدااااا اگه گذاشتن

انقدر نگرانشونم دارم دق میکنم امروز گفتم فردا برگردید به خدا از ترس نفسم بند اومده شانس نداریم که اه

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2731
اصلا یه رعد وبرقی میزنه خونمون لرزید

کجای مشهدین؟ اطراف حرمم سیل هست؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

انشاءالله که اتفاقی نمیفته

حالم خیلی بده نمیدونم چیکار کنم با این اوضاع سیل دیگه بدترم شده حالم

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
مامانمینا حالا ۴ روز رفتن مشهدااااا اگه گذاشتن انقدر نگرانشونم دارم دق میکنم امروز گفتم فردا برگردی ...

بگو از دور حرم تکون نخورن باز اونجا امن تره

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
مامانمینا حالا ۴ روز رفتن مشهدااااا اگه گذاشتن انقدر نگرانشونم دارم دق میکنم امروز گفتم فردا برگردی ...

ترافیکه 

بیشتر مسیرا به خاطر سیل بسته میشه 

چطور برگردن؟

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔هر چند که این هم خواست خداست ، ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🇮🇷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🇮🇷 ایران من تسلیت🖤

اطراف حرم که مشکلی نداره

محلهایی که سیل اومده قبلامسیل بوده

بخاطرخشکسالیهای اخیرمردم تندتندساختن

حالاکه بارون اومده خب مسیل محل خودش روطی میکنه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
کدوم منطقه این بارون میاد؟

ما ک طرف رسالتیم 

اینجا یکم بارون میاد باز قطع میشه 

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
بگو از دور حرم تکون نخورن باز اونجا امن تره

اونجا هتل گرفتن ولی باز من می ترسم میگه تو نگران نباش ما خوبیم خبری نیست میگم آره تو خبرا می بینم😐 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اونجا هتل گرفتن ولی باز من می ترسم میگه تو نگران نباش ما خوبیم خبری نیست میگم آره تو خبرا می بینم😐& ...

کل مشهد ک زیر آب نیست عزیزم بعضی مناطقه نگران نباش

این اکانت به کسی دیگه واگذار شده❤️