2733
2739
عنوان

كمك آشپزخونه كم نور +عكس

4029 بازدید | 91 پست

سلام،من پنج سال پيش جو گير شدم و وسايل آشپزخونه ام رو سيلور گرفتم ولي الان واقعا پشيمونم 😔😔😔

اگه ايده و نظري داريد كه حداقل نور آشپزخونه ام بهتر بشه ممنون ميشم راهنمايي ام كنيد چون خودم واقعا نمي دونم چكار كنم

امكان عوض كردن كابينت رو دارى؟

‏طرز برخورد با ادم به درد نخور رو اقای کاظم بهمنی به زیباتربن شکل ممکن گفتند: ای درآمیخته با هرکسی از راه رسید،،،،،می توان از تو فقط دور شد و آه کشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه شوهرم راضي نميشه😔😔

ميتونى روي سقف نو آرايي كنى تنها راهش اينه كه با يه گروه معمارى مشورت كنى

‏طرز برخورد با ادم به درد نخور رو اقای کاظم بهمنی به زیباتربن شکل ممکن گفتند: ای درآمیخته با هرکسی از راه رسید،،،،،می توان از تو فقط دور شد و آه کشید
2738
اينم عكسش

خیلی خوشگله که عزیزم کاش آشپز خونه من اینجوری بود ولی در عوض اینقدر روشن و پرنور نبود  

یه لامپ قوی بزن به جای لوسترت

کدام رمال, به تضمین کدام اسطرلاب,, قول میدهد که دوستت بدارد کسی فردا,,, آن طور که من امروز؟!؟
کابینتات دلگیر کرده  اگه سفید باشه خیلی شیک ودلباز  میشه

اون موقع جو گير شدم و اين مدل گرفتم خيلي اشتباه كردم الانم شوهرم اصلا قبول نميكنه كه عوض كنم اصلا نمي تونم برم تو آشپزخونه

2706